Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hayırlı evlat Demet Evgar'dan ailesine milyonluk destek

Mavikadin>Magazin>Hayırlı evlat Demet Evgar'dan ailesine milyonluk destek

Reklam filmiyle milyonluk imza atan Demet Evgar'ın Manisa'da tarım yapan ailesine tarıma devam etmeleri için gönderdiği öğrenildi.

Demet Evgar, son reklam filminden kazandığını tarımla uğraşan ailesine gönderdi.
Demet Evgar, son reklam filminden kazandığını tarımla uğraşan ailesine gönderdi.

Manisa doğumlu oyuncu 42 yaşındaki Demet Evgar, geçtiğimiz gün reklam anlaşması olduğu bir markanın organizasyonuna katıldı. Reklam verenle 15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler günü için özel olarak hasat yapan Evgar, sürdürülebilir tarım ve yenileyici tarım hakkında bilgiler verdi. Bu konuda oldukça bilgili olduğu görülen Demet Evgar, dört kuşaktır tarımla uğraşan bir ailenin çocuğunu olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti;

''BİZ BU İŞİ HALA SÜRDÜRÜYORUZ''

"Biz bu işi hala sürdürüyoruz. Hatta evladımı da oranın havasını iyice solusun diye çiftliğe götürdüm. Toprakla uğraşanların hayatı sabah 04:30-05:00 dediniz mi başlar. İşi 12 olmadan bitiririz. Sabah bereketi denilen bir şey vardır toprakla uğraşanlarda. Şunu içten bir şekilde söyleyebilirim ki, tarlada yorulduğum kadar hiçbir işte daha yorulmamışımdır."

HAYIRLI EVLAT ÇIKTI

Geçtiğimiz mayıs ayında işletmeci Levent Babataş ile nikah masasına oturan Demet Evgar, kızı Mavi'yi dünyaya getirdikten sonra yatırım yapmaya başladı. Ünlü isim son oynadığı reklam filminden kazandığı 1 milyon lirayı Manisa'da hala tarımla meşgul olan ailesine göndererek işlerini ilerletmelerine destek oldu. Evgar'ın ailesinin Manisa'nın Aşağıçobanisa köyünde sahibi oldukları yerleri ekip biçtikleri iddia edildi.

DEMET EVGAR KİMDİR?

Arnavut kökenli Demet Evgar 18 Mayıs 1980 yılında Manisa'da doğdu. İlk olarak burada amatör olarak oyun gruplarına başvuran Evgar ardından ilk profesyonel işi olan Aslı ile Kerem dizisinde oynadı. Yahşi Batı, 1 Kadın 1 Erkek ve Güneşi Gördüm gibi birbirinden çok izlenen yaplarda rol alarak her seferinde yıldızını biraz daha parlatan oyuncu, son olarak Mavi adını verdiği kızını kucağına aldıktan sonra bir süre setlere ara verdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...