Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hayranları hazırladı Yıldız Tilbe gerçek zannetti: Ebru Gündeş'in sanal fotoğrafına tebrik mesajı

Mavi Kadın>Magazin>Hayranları hazırladı Yıldız Tilbe gerçek zannetti: Ebru Gündeş'in sanal fotoğrafına tebrik mesajı

Evliliği ile gündem olan Ebru Gündeş'i tebrik edenler arasında Yıldız Tilbe de vardı ancak Tilbe Gündeş'in öyle bir fotoğrafına yorum yaptı ki görenler ünlü sanatçıyı uyarmaktan kendini alamadı.

Hayranları hazırladı Yıldız Tilbe gerçek zannetti: Ebru Gündeş'in sanal fotoğrafına tebrik mesajı

Ebru Gündeş, iş insanı Murat Osman Özdemir ile Dubai'de sessiz sedasız olarak evlendi. Evlilik kararıyla herkesi şaşırtan Ebru Gündeş'e ünlüler dünyasından da tebrik mesajları geldi. Bunlardan birisi de ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe oldu ancak Tilbe, tebrik mesajıyla bir kez daha dikkatleri üzerine topladı.

EBRU GÜNDEŞ EVLİLİĞİ İLE GÜNDEM OLDU

Türk müziğinin önde gelen isimlerinden biri olan Ebru Gündeş, son dönemlerde özel hayatıyla çok konuşuluyor. Gündeş, Rezza Zarrab'la yaşadığı karmaşık ilişkinin ardından yeni aşk söylentileriyle konuşulmuştu. Kendisinin Murat Özdemir'le yasak aşk yaşadığı iddiaları ortaya atılmıştı. Ebru Gündeş'in Dubai'de evlenmesi ise herkesi şaşırttı.

Ünlü sanatçı, yazılım şirketi sahibi Murat Özdemir'le Dubai'de gizlice evlenmeye karar verdi. Çiftin nikahı ise Türkiye Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan tarafından gerçekleştirildi. Düğüne ilişkin sadece birkaç kare fotoğrafı görebildiğimiz Ebru Gündeş, sosyal medya hesabında ise "Mutluluğumuzu paylaşan herkese sonsuz teşekkürler" mesajını paylaştı.

Sosyal medyada bazıları eleştirse bazıları tebrik etse de Ebru Gündeş, bu paylaşımıyla kendisini tebrik edenlere minnettar olduğunu belirtmiş oldu.

Hayranları hazırladı Yıldız Tilbe gerçek zannetti: Ebru Gündeş'in sanal fotoğrafına tebrik mesajı

YILDIZ TİLBE EBRU GÜNDEŞ'İ TEBRİK ETTİ

Elbette ünlü şarkıcıyı arkadaşları da yalnız bırakmadı. Gündeş'e tebrik mesajları gelirken Yıldız Tilbe de mutluluk dilemekten geri kalmadı. Sosyal medyada oldukça etkin olan Yıldız Tilbe, Ebru Gündeş'e bir tebrik mesajı yayınladı ancak Tilbe, yine farkını gösterdi ve Gündeş'in hayranlarının hazırladığı fotoşoplu fotoğrafa yorum yaptı.

Yıldız Tilbe, Ebru Gündeş'in muhteşem bir fotoğrafını paylaştı ve bu fotoğrafı alıntılayarak; "Maşallah. Allah çok mutlu etsin."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...