Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hazar Ergüçlü'nün bölüm başına alacağı ücret dudak uçuklattı

Mavi Kadın>Magazin>Hazar Ergüçlü'nün bölüm başına alacağı ücret dudak uçuklattı

"İnci Taneleri" dizisindeki dansıyla sık sık gündeme gelen başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü'nün bölüm başı alacağı rakam dudak uçuklattı.

Hazar Ergüçlü'nün bölüm başına alacağı ücret dudak uçuklattı

Başrolünde Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, ve Özgün Çoban gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, yayınlanan fragmanlarıyla sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

 

25 Ocak Perşembe akşamı ilk bölümü ile Kanal D’de ekranlarında seyirciyle buluşacak 'İnci Taneleri', başarılı replikleri ve dans sahneleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

BÖLÜM BAŞI ALACAĞI ÜCRET DUDAK UÇUKLATTI

10 Haber'den Müge Dağıstanlı'nın haberine göre, Yılmaz Erdoğan'ın yazıp başrolünü üstlendiği "İnci Taneleri" dizisinde Dilber karakterini oynayan Hazar Ergüçlü, bölüm başı 850 bin TL alacak.

DİZİNİN KONUSU NEDİR?

İnci Taneleri, hapishaneden çıktıktan sonra hayatını yeniden kurmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Azem Yücedağ, cezaevinde geçirdiği onlarca yılın ardından artık özgürlüğüne kavuşur. Acı dolu geçmişe sahip olan Azem, taşıdığı büyük sır ve hayatın yüküyle umudun peşinden koşarken, kolyesinden kopup dört bir yana savrulan inci tanelerini bir araya getirebilecek midir?

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...