Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hazine filminin oyuncuları Şükran Ovalı ve Boran Kuzum'dan samimi açıklamalar

Mavikadin>Magazin>Hazine filminin oyuncuları Şükran Ovalı ve Boran Kuzum'dan samimi açıklamalar

4 Kasım'da sinemalarda gösterime girecek olan 'Hazine' filminin iki ünlü oyuncusu Şükran Ovalı ve Boran Kuzum, Ömür Sabuncuoğlu'na samimi açıklamalarda bulundu.

Şükran Ovalı'nın kızı annesini gözyaşlarına boğdu.
Şükran Ovalı'nın kızı annesini gözyaşlarına boğdu.

Hazine filminde birlikte rol aldığı Boran Kuzum hakkındaki endişelerini anlatan Şükran Ovalı şunları söyledi;

"Boran yakışıklı bir oyuncu. Onu çirkinleştirme konusunda acabalarım vardı ama o müthiş bir rol çıkardı." 

Hazine filminin oyuncuları Şükran Ovalı ve Boran Kuzum'dan samimi açıklamalar

Boran Kuzum ise filmdeki rolüyle ilgili şunları söyledi;  "Film teklifi geldiğinde başka bir karakter yazılmıştı ama ben 'Musa'yı oynamak istedim. İkna süreci sırasında kuşkuya düşmüş olsam da oynaması çok zevkli bir karakterdi." 

Hazine filminin oyuncuları Şükran Ovalı ve Boran Kuzum'dan samimi açıklamalar

"HAYATIMIN HAZİNESİ KIZIM"

Caner Erkin'le mutlu bir evliliği olan Şükran Ovalı'ya "Sizin hazineniz ne?" sorusu soruldu. Ünlü oyuncu "Kızım (Mihran Ela)" cevabını verip, "Ben onsuz zamanlarda ne yapmışım?' diyorum" diyerek ekledi.

Hazine filminin oyuncuları Şükran Ovalı ve Boran Kuzum'dan samimi açıklamalar

UNUTULMAZ ANI

Şükran Ovalı kızıyla ilgili bir anısını anlattı. Kızının büyüdüğünü ve zaman zaman kendisiyle sete geldiğini söyleyen ünlü oyuncu "Bir kere sete geldim. Yönetmen onun sesini verip 'Anne kayıt' deyince ağlamaya başladım" diyerek gözyaşlarına boğulduğu o anı anlattı.

EKONOMİ OKURKEN OYUNCU OLDU

Boran Kuzum ise bambaşka bir iş yapmak üzere üniversite okurken oyuncu olduğunu şu sözlerle anlattı; "Oyunculuk olmasaydı mahvolurdum. Ekonomi okuyordum çünkü ve enflasyonun tanımını yapamayan bir ekonomist şu anki ekonomik durumun özeti gibi olurdu."

BORAN KUZUM KİMDİR?

1 Ekim 1992'de Ankara'da doğan Boran Kuzum, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı'nda tamamladı. Televizyonda ilk kez 2015 senesinde Analar ve Anneler dizisiyle yer aldı. Analar ve Anneler'de eczacı kalfası rolünü canlandırdı ve Binnur Kaya, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü gibi oyuncularla birlikte çalıştı. 2016'da Muhteşem Yüzyıl: Kösem kadrosunda I. Mustafa karakteriyle yer alan oyuncu bu dizide Beren Saat, Ekin Koç ve Aslıhan Gürbüz gibi oyuncularla birlikte rol aldı ve ilk kez geniş kitlelerce tanındı. Esas çıkışını Taylan Biraderler'in yönetmenliğinde çekilen, Millî Mücadele yıllarının anlatıldığı Vatanım Sensin isimli dizide oynadığı Leonidas Papadopoulos karakteri ile yaptı. Cingöz Recai filminde Cüneyt karakterine hayat veren Kuzum usta oyuncularla çalışma serüvenine burada da devam etti. İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında da sahnelenen ve açılış oyunu olarak yer alan, Pürtelaş Tiyatro'nun sahnelediği Martı oyununda Treplev karakterini canlandırdı.

2020 yılında bir arkadaşlık hikâyesini konu alan senaryosunu Melikşah Altuntaş ve Berrak Tüzünataç 'ın yazdığı yönetmenliğini ise Caner Özyurtlu 'nun yaptığı Biz Böyleyiz filminde Emrah karakterini canlandırdı. Nejat İşler ve Miray Daner ile beraber yer aldığı Saygı (dizi) 'da ise adaletsizliğe karşı durmaya çalışan ama bir süre sonra kendi içinde bulunduğu durumu sorgulamaya başlayarak hareket etmeye karar veren Savaş karakterini canlandırdı.

ŞÜKRAN OVALI KİMDİR?

Şükran Ovalı 1 Nisan 1985 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Doğum yeri İzmir’in Eşrefpaşa semtidir. Küçüklüğü İzmir, Bahçelievler'de geçmiştir. Mustafa Urcan İlköğretim Okulu'nda okuduktan sonra Fevzi Çakmak Ortaokulu'ndan mezun oldu. Liseyi de Göztepe’de (Selma Yiğit Alp Lisesi) bitirdikten sonra İstanbul’a gitti. Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk mezunudur. Caner Erkin ile Roma'da 2 Ocak 2017 tarihinde evlendi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...