Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hilal Altınbilek İtalya'ya damga vurdu

Mavi Kadın>Magazin>Hilal Altınbilek İtalya'ya damga vurdu

Oyuncu Hilal Altınbilek'in Bir Zamanlar Çukurova dizisinden sonra yıldızı parlamaya devam ediyor. Ünlü isim, bir günlüğüne gittiği İtalya'ya damga vurdu. Bir güne birçok etkinlik sıkıştıran Altınbilek, İtalyanların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Hilal Altınbilek İtalya'ya damga vurdu

Dört sezon devam eden ve izleyicisinden büyük ilgi gören Bir Zamanlar Çukurova'nın Züleyha'sı Hilal Altınbilek, bu vesile ile geniş bir hayran kitlesine kavuşmuştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin en çok izlendiği ülke olan İtalya'da adeta çıkartma yaptı. Ünlü isim İtalyanlardan büyük ilgi gördü.

24 SAATE ÇOK ŞEY SIĞDIRDI

Hilal Altınbilek, İtalya'da büyük bir televizyon kanalı olan Chanel 5’deki Verissimo programına katıldı. Daha sonra ise Roma'dan hayranları ile bir araya geldi. Ardından da ünlü bir dergi olan Chi'ye röportaj verdi. Burada yıldızının parlamasına neden olan 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisi ile ilgili soruları yanıtlayan ünlü isim ardından Meksika'ya gitti. Burada Türk Hava Yolları'nın bir davetine katılan Altınbilek, oldukça ilgi gördü. Bu ilgiden memnun ayrılan ünlü oyuncu daha sonra Panama'ya gitti.

Hilal Altınbilek İtalya'ya damga vurdu

Hilal Altınbilek İtalya'ya damga vurdu

Hilal Altınbilek İtalya'ya damga vurdu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...