Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hilal Altınbilek zayıf kalmanın sırrını açıkladı

Mavikadin>Magazin>Hilal Altınbilek zayıf kalmanın sırrını açıkladı

Hilal Altınbilek, kendisi hakkında merak edilenleri paylaştı. Zor durumlarda bile sakin kalmaya çabaladığını belirten oyuncu, oldukça sağlıklı görünen fit halinin sırrını da paylaştı.

Hilal Altınbilek zayıf kalmanın sırrını açıkladı

Oyuncu Hilal Altınbilek, Alem dergisinin son sayısı için kamera karşısına geçti. Son olarak 'Şahane Hayatım' dizisindeki başarılı performansıyla ekranlara gelen ünlü isim açıklamalarıyla gündeme oturdu. Altınbilek'in fit halinin sebebi ise çok konuşuldu.

"ARTIK DAHA YAVAŞIM"

Altınbilek dergiye verdiği röportajda; "Genç yaşta bu sektöre adım attığınızı düşündüğümüzde, hedeflerinizin ve hayallerinizin değiştiğini düşünüyor musunuz?" sorusuna şu şekilde cevap verdi: “Sadece iş için söyleyemem, her konuda değişti. Gençken daha aceleci ve kaygılıydım, artık daha yavaş ve dingin olmayı benimsiyorum.”

Oyuncu, yeni bir karaktere nasıl hazırlandığını da anlattı: “Önceliğim kendimden yola çıkmak, fakat kendimden uzak karakterleri oynadığım da oldu. Bir şekilde bana ait bir iz arıyorum oynadığım her karakterde. Çok fazla film izliyorum karakterimle benzer hikâyelerde gezinen, sınırlarımı genişletmeye çabalıyorum.”

Hilal Altınbilek zayıf kalmanın sırrını açıkladı

"KABULLENME DUYGUSU AĞIR BASIYOR"

Hilal Altınbilek'e yöneltilen; "İşler planladığınız gibi gitmediğinde nasıl bir tavır sergilersiniz?" sorusu üzerine oyuncu; "Durumlar istediğim gibi gitmediğinde daha geniş bir bakış açısı benimserim, sakin kalmaya çabalarım. Elbette öfkeleniyorum, baş kaldırıyorum ama bir kabullenme duygusu ağır basıyor. Öfkelensem, üzülsem bile onu o kabullenme hissiyle dolduruyorum. Artık aşırı tepkiler vermiyorum" şeklinde konuştu.

Hilal Altınbilek zayıf kalmanın sırrını açıkladı

HİLAL ALTINBİLEK SOSYAL MEDYAYLA İLİŞKİSİNİ AÇIKLADI

Hilal Altınbilek'e sosyal medya ile ilişkisi hakkında sorulduğunda; "Çok bağlı değilim. Kişisel yaşantımdan paylaşımlar nadiren yer alır hesabımda. Genellikle setten, projeden kareler paylaşıyorum zaman buldukça. Özel hayatımı fazla dışa vurmuyorum" şeklinde yanıtladı.

Hilal Altınbilek zayıf kalmanın sırrını açıkladı

HİLAL ALTINBİLEK ZAYIFLIĞININ SIRRINI AÇIKLADI

Hilal Altınbilek, fit halinin sırrını ise şu şekilde açıkladı: "Muhtemelen genetik faktörlere dayanıyor çünkü spor yapmıyorum diyebilirim. Sadece sağlıklı besinler tüketiyorum ve onların lezzetlerini çok seviyorum. Beslenme alışkanlığım pesketaryenlik üzerine kurulu. Şansımın bir kısmı genetik faktörlere, bir kısmı da sağlıklı yiyeceklerin tadını sevmeme dayanıyor" sözlerine yer vererek herkesi şaşırttı. Estetik yaptırdığı iddialarıyla sık sık gündeme gelen Altınbilek'in zayıf kalmak için oldukça çaba sarf ettiği iddia edilmişti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...