Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hudutsuz Sevda dizisi ilk bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Mavi Kadın>Magazin>Hudutsuz Sevda dizisi ilk bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Biran Damla Yılmaz, Miray Daner ve Deniz Can Aktaş'ı bir araya getiren Hudutsuz Sevda dizisinin ikinci bölüm fragmanı yayınlandı. Hayranlarının merakla beklediği dizinin ikinci tanıtımı izleyicide merak uyandırdı.

MedYapım tarafından üretilen, yönetmenliğini Murat Öztürk'ün üstlendiği ve senaryosunu Kurtlar Vadisi'nin senaristi Bahadır Özdener'in yazdığı yeni dizi olan Hudutsuz Sevda'nın ikinci fragmanı yayınlandı. İzleyicileri şimdiden heyecanlandıran dizi tanıtımında yer alan aksiyon sahneleri büyük ilgi gördü.

HUDUTSUZ SEVDA DİZİSİNİN İKİNCİ FRAGMANI ÇOK İLGİ GÖRDÜ

21 Eylül Perşembe akşamı ilk bölümüyle izleyicilerle buluşacak olan dizinin kadrosunda, Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Biran Damla Yılmaz, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak ve Burak Sergen gibi yetenekli isimler bulunuyor.

Hudutsuz Sevda dizisi ilk bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Hudutsuz Sevda konusu; 'küçük yaşta kan davası sebebiyle babasını kaybeden Halil İbrahim (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra Karadeniz'e yakışıklı ve güçlü bir genç olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenmeyi ve yeni bir hayat kurmayı planlamaktadır ancak yaşanan olaylar bu planları bozar. Halil İbrahim, intikam arayışına girişir ve hayatı, Leto'lardan Zeynep (Miray Daner) ile karşılaştığında tamamen değişir' şeklindedir.

Hudutsuz Sevda dizisi ilk bölüm 2. fragmanı yayınlandı

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...