Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hülya Avşar'dan İrem Derici'ye sert eleştiri: Ben erkek olsam seni bırakır giderim

Mavi Kadın>Magazin>Hülya Avşar'dan İrem Derici'ye sert eleştiri: Ben erkek olsam seni bırakır giderim

Hülya Avşar'ın YouTube'daki programına katılan İrem Derici samimi açıklamalarda bulundu. Her hareketi olay olan Derici'ye Avşar'dan  'yoğun çalışıyorsun ben erkek olsam seni bırakır giderim' şeklinde eleştiri geldi. 

Hülya Avşar'dan İrem Derici'ye sert eleştiri: Ben erkek olsam seni bırakır giderim

Özel hayatıyla ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen İrem Derici Hülya Avşar'ın YouTube'daki programına konuk oldu. Aşk hayatıyla ilgili açıklamalar yapan Derici en uzun ilişkisinin bir buçuk sene sürdüğünü anlattı. 

"Zorun Ne Sevgilim?", "Kalbimin Tek Sahibine" ve "Dantel" gibi şarkılarla hafızalarda yer edinen İrem Derici'nin son ilişkileri Survivor'ın eski yarışmacısı Atakan Işıktutan ve sonrasında yönetmen Gökhan Fırat olmuştu. 

Argo kelimeleri ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çeken Derici 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programında samimi açıklamalarda bulundu. 

"EN UZUN İLİŞKİM BİR BUÇUK YIL"

En uzun ilişkisinin bir buçuk yıl sürdüğünü ifade eden İrem Derici gidişatın neyi göstereceği belli olmuyor şeklinde konuştu. 

Hülya Avşar'dan İrem Derici'ye sert eleştiri: Ben erkek olsam seni bırakır giderim

TEKRAR BARIŞTIĞIM KİMSE OLMUYOR

Derici, "Bir kere aldatıldım mecbur bırakıp gitmek zorunda kaldım onun haricinde bütün ilişkilerimde hep ben gittim. Benim ki daha büyük yarışı değil ama hep ben gittim. Seviyorken de ben gittim bir arkadaşıma yamuk yapıldı diye ben gittim. Gidipte tekrar barıştığım kimse olmuyor" şeklinde açıklama yaptı. 

Her defasında ilk kez aşık olmuşum diyen Derici'nin bu sözünden sonra Hülya Avşar araya girerek "Kadın da erkek de başladıkları ilişkilerde hep bunu söylerler. Bunun nedeni nedir demek ki herkesin başı kıçı ayrı oynuyor. Kimse kimseye dürüst değil" ifadelerini kullandı.

Hülya Avşar'dan İrem Derici'ye sert eleştiri: Ben erkek olsam seni bırakır giderim

"İLİŞKİLERİN SENİN YÜZÜNDEN BİTİYOR"

Ağır tempoda çalıştığını söyleyen Derici'ye Avşar'dan ilginç bir çıkış geldi. Hülya Avşar ünlü isme, "Bence ilişkilerin senin yüzünden bitiyor. Çünkü yoğun bir tempoda çalışıyorsun. Ben erkek olsam seni bırakır giderim" dedi. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...