Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hülya Avşar'ın 'Dilber' göndermesi sosyal medyayı salladı

Mavi Kadın>Magazin>Hülya Avşar'ın 'Dilber' göndermesi sosyal medyayı salladı

Hülya Avşar'ın YouTube programına konuk olan Murat Boz, evlenip çocuk sahibi olma isteğini dile getirdi. Programda yaşananlar bununla da sınırlı kalmadı. Avşar'ın yaptığı Dilber göndermesi de sosyal medyayı salladı.

Hülya Avşar'ın 'Dilber' göndermesi sosyal medyayı salladı

Ünlü popçu Murat Boz, Hülya Avşar'ın YouTube'da yayınlanan "Bir Hülya Avşar Sohbeti" programına konuk oldu. Programdaki Avşar'ın yaptığı "Dilber" göndermesi ise sosyal medyada gündem oldu.

BOMBAYI PATLATTI

Uzun bir süredir kameralardan uzak kalan Murat Boz, sonunda Hülya Avşar'ın YouTube programı "Bir Hülya Avşar Sohbeti"ne konuk oldu.

Hülya Avşar'ın 'Dilber' göndermesi sosyal medyayı salladı

Özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulunan popçu, evlenip çocuk sahibi olmak istediğini dile getirdi ve hayranlarının uzun zamandır beklediği yeni bir albüm müjdesi verdi.

Ancak, beklenmedik bir anda Hülya Avşar, "Ama ben ne dinliyorum biliyor musun?" diyerek programda bombayı patlattı.

Hülya Avşar'ın 'Dilber' göndermesi sosyal medyayı salladı

DİLBER GÖNDERMESİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Hülya Avşar, "Dilber evin barkın yok mu?" şarkısının melodisini seslendirerek eğlenceli bir performans sergiledi. Ardından, "Sen yırtın ben yırtınayım ama ben bütün gün keyfim yerine gelsin diye bunu dinleyeyim" şeklinde esprili bir yorumda bulundu. Bu anlar, programın hemen gündeme oturmasına neden oldu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...