Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İbrahim Tatlıses vurulma anını yıllar sonra ilk kez anlattı!

Mavikadin>Yaşam>İbrahim Tatlıses vurulma anını yıllar sonra ilk kez anlattı!

70 yaşındaki İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra ekranlara geri döndüğü ve yeniden sunmaya başladığı 'İbo Show' programının yeni bölümü ekranlara geldi. Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, yıllar sonra ilk kez vurulma anını anlattı: ''Baktım kafamdan bir şey damlıyor...'' Duygusal anların yaşandığı gecede Yeşil Salkım, Bülent Serttaş, Altay, Seren Serengil ve Didem konuk oldu.

İbrahim Tatlıses vurulma anını yıllar sonra ilk kez anlattı!

İbrahim Tatlıses'in başından vurularak sahnelere ve ekranlara ara vermesine neden olan acı olayı anlattığı 'İbo Show' programına dün akşam duygusal anlar yaşandı. Programa konuk olarak Yeşim Salkım, Seren Serengil, Altay, Bülent Serttaş ve Didem katıldı. Bir çok konudan konuşulan programda İbrahim Tatlıses'in vurulduğu anlara ilişkin ilk kez yaptığı açıklama gündeme oturdu.

VURULMA ANINI BÖYLE ANLATTI

2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucu beynin vurularak uzun süre tedavi gören İbrahim Tatlıses, yoğun bakım ve uzun süren tedavi sürecinden sonra tekrar sağlığına kavuşmuştu. Ünlü sanatçının, yıllar sonra ilk kez vurulma anını anlatması izleyenleri şaşırttı. Tatlıses o kötü anısını şu sözlerle anlattı: ''Ben hissettim. Baktım kafamdan bir şeyler damlıyor doktora 'nedir bu hocam' dedim. 'Oradan damlayan kan' dedi. Kafamı yan dönmesem tam orta kısma gelecekmiş''

İbrahim Tatlıses vurulma anını yıllar sonra ilk kez anlattı!

TATLISES AİLESİNİN İÇİNDEKİ SIKINTILAR HAKKINDA KONUŞTU

Programa konuk olan Seren Serengil, çocuklarını ve İbrahim Tatlıses'e cephe alan aile fertlerini uyardı: ''Çocukları için söylüyorum; İbrahim Bey'in bugün yaşaması çok büyük bir olay. O mermiyi beynine yiyip de pek yaşayan yok. İbrahim Tatlıses hayatta kaldı. Bu saatten sonra onu pamuklara saracağız, hatalı da olduğunu düşünseniz bunu yapacaksınız. İbrahim Tatlıses bir daha gelmeyecek...'' ifadelerinde bulundu.

İbrahim Tatlıses, ailesiyle arasında geçen gerginlik için şunları söylemekle yetindi: "Ben ailem hakkımda hiç konuşmadım. Sadece mesaj atarım anlayan anlar. Ailem hakkında konuşursam ayıp ederim. Onlar istediği kadar konuşsunlar. Melek'i, Dilan'ı konuşurken hiç duydunuz mu? Dilan eskiden konuşuyordu artık konuşmuyor. Konuşanlar da beni alakadar etmiyor, Urfa'daki kızımı kimse tanımaz. Keşke Dilan erkek olsaydı."

Ameliyat olduktan sonra iyileşme umudunun hiç kırılmadığını anlatan İbrahim Tatlıses ekledi: "Ben lavaboya gidemiyordum, ağzımdan sular akıyordu. O halden bu hale geldim Allah'ıma şükürler olsun. İyileşme sürecimde umudumu kaybettiğim hiç olmadı.''

 


Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...