Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İki resim arasındaki tek farkı bulanların IQ'su en az 150 çıkıyor!

Mavi Kadın>Keşfet>İki resim arasındaki tek farkı bulanların IQ'su en az 150 çıkıyor!

Keskin göz, full konsantre ve yüksek zekâ gerektiren farkı bul oyunu ile karşınızdayız. Bugünkü zekâ testine konu olan Tom ve Jerry’li iki resim arasındaki tek farkı 3 saniyede bulanların IQ’su en az 150 çıkıyor.

İki resim arasındaki tek farkı bulanların IQ'su en az 150 çıkıyor!

Sosyal medyada son zamanların en popüler etkinliklerden biri farkı bulma oyunları. Katılımcılardan birbirinin aynı iki resim arasındaki farkları belirtilen süre içerisinde bulmaları isteniyor. Ne kadar dikkatli olduğunuzu ölçerken bir yandan da kısıtlı zaman içerisinde gözlem gücünüzü ve IQ’nuzu test edebilirsiniz.

Zekâ puanınız hakkında önemli ipuçları barındıran farkı bul oyununda göreviniz iki resim arasında bir farkı 3 saniyede bulmak. Dikkat seviyenizi test etmeye hazırsanız başlayalım.

İki resim arasındaki tek farkı bulanların IQ'su en az 150 çıkıyor!

İKİ RESİM ARASINDAKİ FARKI BULABİLİR MİSİN?

İki görsel ilk bakışta birbirinin aynı gibi görünse de iki görsel arasında bir fark var. Yüksek IQ seviyesine sahipsen 3 saniyede farkı bulabilirsin. Dikkat seviyenizi test etmeye hazır mısınız?

Süre başladı, hızlı olmalısın.

3…

2…

1…

Sürenin başlamasıyla bitmesi bir oldu.

RESİMLER ARASINDAKİ TEK FARKI BULDUN MU?

Farkı bul oyunları düşünme gücünü uyararak beyin için mükemmel aktivite görevi görür.

Meydan okumanın sonuna geldik.

Farkı tespit edebildiniz mi?

ZEKA BULMACASI CEVABI

Farkı bulduğunuzda, cevabınızı çözümle karşılaştırabilirsiniz. Eğer doğru farkı bulduysanız, tebrikler! Beyin için harika olan bu egzersizi başarıyla tamamladınız.

Aradaki farkın ne olduğunu merak edenler için cevap, Tom’un iki resimde göz rengi farkıydı. İlk karede yeşil gözleri varken, ikinci görselde su yeşili gözlere sahip. İki resim arasındaki farkı aşağıda kırmızı halka içerisinde gösterdik:

İki resim arasındaki tek farkı bulanların IQ'su en az 150 çıkıyor!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...