Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İkizler kadını nasıl giyinir? Eğlenceli İkizlere yakışan kıyafetler

Mavi Kadın>Moda>İkizler kadını nasıl giyinir? Eğlenceli İkizlere yakışan kıyafetler

İkizler kadınları zeki ve meraklıdır. Her şey hakkında konuşmayı da çok severler. Hızlı zekası ve farklı ilgileri nedeniyle ikizler kadını çabuk sıkılır. Sürekli değişime ve yeni fikirlere ihtiyaç duyan ikizler kadını bu özelliğini tabi ki giyimine de yansıtır.

İkizler kadını nasıl giyinir? Eğlenceli İkizlere yakışan kıyafetler

İkizler kadını, espirili ve kıvrak bir zekaya sahiptir. Şakacı ve dışa dönüktür. Hava burcu olan ikizler burcu cesurdur, liderlik eder, kolayca uyum sağlar fakat ilerleme çabalarında amansız olabilir. Bu nedenle İkizler burcu, gösterişli silüetlere ve alışılmışın dışında bir sitilin yanında işlevsel bir moda tarzına da yönelerek ikiliklerini kıyafetlerine yansıtır.

İkizler kadını nasıl giyinir? Eğlenceli İkizlere yakışan kıyafetler

Nadiren sıkıcı olan ikizler burcunun canlı bir gardrobu olur. Parlak desenli aksesuarlar, cesur kesikler ve geometrik şekiller, fuşya, yakut kırmızısı, gök mavisi ve benzeri sade renk paleti gibi ayrıntılar ikilzerin teatralliğini tamamlıyor. Bu kadar güçlü olmalarına rağmen, İkizler burcu çok dikkatlidir ve hem hayatta hem de kıyafetlerinde en önemsiz gibi görünen küçük ayrıntılara bile dikkat eder. Bu da onların çoğu zaman coşku ve incelik arasında dengeleyici bir eylemde yer aldıkları anlamına gelir.

İkizler kadını nasıl giyinir? Eğlenceli İkizlere yakışan kıyafetler

DOĞUM HARİTANIZDA İKİZLER BURCU

Doğum haritanızda güçlü İkizler yerleşimleri varsa, tarzınız bu burçtan güçlü bir şekilde etkilenecektir. Doğum haritanızı kontrol edin ve burç tarzınızın sırlarını ortaya çıkaran bu önemli İkizler burcu yerleşimlerini arayın:

Güneş İkizler burcunda (gerçek sen)

Yükselen İkizler/Yükselen İkizler/1. Evde İkizler (markanız, imajınız ve ilk izleniminiz)

2.Evde İkizler (alışveriş tarzınız)

Venüs İkizler burcunda (güzellik ve estetik tarz)

İkizler kadını nasıl giyinir? Eğlenceli İkizlere yakışan kıyafetler

İKİZLER BURCU NASIL GİYİNMEYİ SEVER?

Güneş İkizler burcunda ve Yükselen İkizler burcunda ise parlak renkler ve ışıltılı detaylar tam bu burca göre!

Kylie Minogue, Lana Del Rey, Naomi Campbell ve Emily Ratajkowski gibi birçok ikizler burcu tarzı ikon, dışa dönük moda seçimleriyle tanınıyor. Orijinal şov kadını Marilyn Monroe, “Işıltılı elmaslar bir kızın en iyi arkadaşıdır” sözü ile ünlü bir İkizler burcuydu. Ünlü ikizler Kylie Minogue asla pullu bir elbiseden veya o ikonik altın renkli lame pantolonlardan vazgeçmiyor.

İKİZLER BURCU NE RENK GİYİNMELİ?

Neon renkler, birbiriyle çatışan baskılar ve parlak payetler İkizler tarzı kraliçelerinin favorileridir. İkizler gibi giyinmek eğlencelidir! Her zaman en parlak tonlar onları cezbedecektir, ancak güneşli sarı, İkizler burcunun güç rengidir. En nötr İkizler burcu bile monokrom görünümünü bozacak neon renklerin veya metalik renklerin parıltısına karşı koyamaz. Turkuaz, pembe, limon yeşili ve beyaz da ikizler burcu gardırobunun güçlü renkleridir.

İkizler kadını nasıl giyinir? Eğlenceli İkizlere yakışan kıyafetler

İKİZLER BURCU KIYAFETLERİ

Pullarla kaplı şov kadını stillerinden retro neon parlaklığa kadar İkizler kıyafetleri sıkıcı olmaktan çok uzaktır.

İkizler burcu, elleri, kolları ve akciğerleri yönetir. Bu nedenle konu ikizler burcuna geldiğinde fark edebileceğiniz alanlar bunlardır. Dekoratif bilezikler, üst üste dizilmiş yüzükler ve yenilemiş manikürler ikizler burcunun görünümlerini aksesuarla tamamlamanın en sevdiği yollarıdır.

En iyi ikizler burcu kıyafetleri, eğlenceli, şımarık ve gerçek sohbet başlatıcıları olan kıyafetlerdir. Bu da geveze ikizler burcunun en sevdiğidir.

Hava burcunun onayladığı bazı temel stillerle ikizler estetği oluşturun:

 • Aynalı güneş gözlüğü
 • Süslenmiş kafa bandı
 • Işıltılı mücevherler
 • Baskılı eşarplar
 • Yığılmış halkalar
 • Neon parlak kıyafetler
 • Çatışan baskılar
 • Payetler
 • Metalikler
 • Renkli suni kürk/tüyler
 • Eldivenler
 • Kolsuz üstler ve elbiseler
 • Sarı
 • Beyaz
 • Turkuaz
 • Pembe
 • Limon yeşili

Kaynak : Mavi Kadın, Thezodiacstyle
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...