Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İlahiyatçı Yusuf Kavaklı vefat etti! Nur Viral programda gözyaşlarını tutamadı

Video>Magazin>İlahiyatçı Yusuf Kavaklı vefat etti! Nur Viral programda gözyaşlarını tutamadı
Nur Viral canlı yayında hıçkıra hıçkıra ağlayarak ilahiyatçı Yusuf Kavaklı Hoca hayatını kaybettiğini söyledi. 

Yusuf Kavaklı'nın vefatını Nur Viral programda gözyaşlarıyla açıkladı. Bir süredir kanser tedavisi gören ilahiyatçı Yusuf Kavaklı Hoca’dan acı haber geldi.

Yusuf Kavaklı'nın vefatıyla birlikte program yaptığı sunucu Nur Viral gözyaşlarını tutamadı. 

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Nur Viral'le Hayatta Her Şey Var'ın konuğu olan Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı'dan acı haber geldi. 
Nur Viral, Yusuf Kavaklı'nın hayatını kaybettiğini canlı yayında ağlaya ağlaya açıkladı.

KONUŞMAKTA ZORLANDI

Nur Viral, kendisi için zor bir yayın olduğunu belirterek konuşmakta zorlandı. Viral, Yusuf Hoca'ya Allah'tan rahmet diledi.

"SEVENLERİ OLARAK ÇOK ÜZGÜNÜZ"

Nur Viral, Yusuf Kavaklı ile ilgili, "Bugün benim için çok zor bir yayın olacak. Yayıncılıkta böyle bir şey vardır aslında sevdiğin birini kaybettiğinde onun anonsunu, duyurusunu yapmak, bu duyguyla yayını sürdürmek çok zor bir durumdur. Bugün gerçekten herkesten çok özür diliyorum. Sevenleri olarak çok üzgünüz, Yusuf Kavaklı Hocamızı kaybettik. Ailesine, sevenlerine sabır diliyorum ve gerçekten hepinizden bugün dua istiyorum. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinde olsun. En çok sevdiği günde vefat etti, onun için cuma günleri çok özeldi. Hep derdi ki bugünü dolu dolu yaşamalıyız. Hep beraber onun için dua edelim gerçekten. Özür dilerim böyle açmak istemedim yayını ama tutamadım kendimi. Stüdyoya geldiğimden beri her yerde onun hayali var. Bizimle atışmaları, dinlediği ilahilere eşlik etmesi… Ölüm ani dünya fani. Hepimizin en sevdikleri bir gün göçüp gidiyor. Bilmemiz gereken tek şey sevdiklerimizin değerini bilip sıkı sıkı sarılmak…" dedi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer