Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İnci Taneleri'nde 8 Mart sahnesi ekrana kilitledi

Mavi Kadın>Magazin>İnci Taneleri'nde 8 Mart sahnesi ekrana kilitledi

Kanal D’nin sevilen dizisi İnci Taneleri’nin son bölümünde kadınlara yönelik şiddet çarpıcı şekilde ele alındı. Eşinden gördüğü şiddet yüzünden hastaneye kaldırılan Dilber’e pavyonda çalışan arkadaşlarından destek geldi.

İnci Taneleri'nde 8 Mart sahnesi ekrana kilitledi

Şiddeti protesto etmek için sahneye çıkmak istemeyen kadınlara erkeklerden de destek geldi.  Havva Öğüt’ün “Şikâyet Olmasın Da Bak Ne Haldeyim” türküsü eşliğinde şiddet sahneleri izleyici ile buluştu.

Kadına yönelik şiddete dikkat çekilen bu sahnelerin yayınlandığı anlarda izleyiciler gözyaşlarına hakim olamadı.

DİLBER SAHNEDE

İnci Taneleri’nin yayınlanan son bölümü izleyicileri ekranlara kilitledi. Yaraları ve acıları ile hastaneden taburcu olan Dilber’i ilk arayan da patronu Kamuran oldu. Dilber’den çalışmasını isteyen Kamuran yaralarını makyaj ile kapattı.

Görünmeyen yaralarının üzerini örten Dilber sahneye çıktı.  Mikail Yalçın’ın “Bakma Bana” şarkısı ve Yılmaz Erdoğan’ın şiiri eşliğinde ekranlara gelen bu sahne herkesin kalbini sızlattı.

İnci Taneleri'nde 8 Mart sahnesi ekrana kilitledi

AZEM VE ZERRE’DEN DİLBER’E SÜRPRİZ

Dilber’e yapılanlardan sonra Azem ve Zerre boş durmadı. Zahir’in kardeşinin evini buldu. Tek amaçları Dilber’i oğluna kavuşturmak olan ikili hastane çıkışı Dilber’e büyük sürpriz yaptı.

Çiçeklerle oğlunu karşısında gören Dilber, mutluluktan gözyaşlarına hakim olamadı. Bir anne ve oğlunun kavuşmasını anlatan bu sahne izleyenlerin de yüreğine dokundu.

İnci Taneleri'nde 8 Mart sahnesi ekrana kilitledi

CİHAN GERÇEK HİKAYESİNİ ANLATTI

Hastaneden çıkan Elif Cihan’ı karşısında görünce şoke oldu. Cihan Elif’e neden telefonlarını açmadığını sordu.

Elif de nazik bir şekilde Cihan’ı reddetti. Cihan gitmek isteyen Elif’i durdurarak gerçek hikayesini dinlemesi için onu ikna etti.

Ailesi ile ilgili gerçekleri ilk defa Elif’le paylaşması ikilinin yakınlaşmasını sağladı.  Cihan ve Elif ilişkisinin ne şekilde ilerleyeceği dizinin yeni bölümünde ortaya çıkacak.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...