Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İnci Taneleri'ne Yılmaz Erdoğan ve Serkan Kaya'nın ‘Hatıran Yeter’ yorumu damga vurdu

Mavi Kadın>Magazin>İnci Taneleri'ne Yılmaz Erdoğan ve Serkan Kaya'nın ‘Hatıran Yeter’ yorumu damga vurdu

Kanal D’de izleyici karşısına çıkan İnci Taneleri dizisinin bu akşam 3. bölümü yayınlandı. Bu bölüme damga vuran sahne ise Yılmaz Erdoğan’ın Ferdi Tayfur’un ‘Hatıran Yeter’ şarkısını yanık şekilde seslendirmesi oldu. Serkan Kaya’nın seslendirmesi ile sahne devam etti. Sosyal medyanın gündemine düşen sahne ile ilgili olumlu ve olumsuz yorumlar geldi.

İnci Taneleri'ne Yılmaz Erdoğan ve Serkan Kaya'nın ‘Hatıran Yeter’ yorumu damga vurdu

İlk fragmanı yayınlandığı tarihten beri ilgi ile izlenenen ve yeni bölümü beklenen İnci Taneleri dizisinin bu akşam 3. bölümü yayınlandı. Bu bölümde, Yılmaz Erdoğan (Azem) izleyicileri Ferdi Tayfur’un ‘Hatıran Yeter’ şarkısını seslendirmesi ile mest etti.

Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka ve Rıza Kocaoğlu gibi güçlü isimlerin yer aldığı İnci Taneleri dizisinin hikayesi her bölümde daha da derinleşiyor. 3. bölümünde birçok olay yaşanırken izleyiciler ekrana kilitlendi.

Azem, Dilberi bu bölümde ‘Yalan mı söylüyorsun?’ diyerek sıkıştırdı. Dilber ise, ‘Sanki sen derse gittiğin evde yalan söylemiyor musun?’ dedi. Dilber ve Azem arasında gerginlik yaşanırken başka bir sahnede bir kavga daha yaşanır. Kasım yaralanır.

İnci Taneleri'ne Yılmaz Erdoğan ve Serkan Kaya'nın ‘Hatıran Yeter’ yorumu damga vurdu

YILMAZ ERDOĞAN VE SERKAN KAYA’DAN ‘HATIRAN YETER’

Aksiyon ve dram dolu yeni bölüme damga vuran asıl sahne ise Yılmaz Erdoğan’ın performansı olur. Azem karakterine hayat veren Yılmaz Erdoğan bu bölümde Ferdi Tayfur’un ‘Hatıran Yeter’ şarkısını seslendirdi. Sosyal medyanın gündemine düşen bu performans sahnesi, birçok izleyici tarafından çok beğenildi. Dizinin senaryosunu da kaleme alan Yılmaz Erdoğan, hem şiir hem müzik yeteneği ile sevenlerinden tam not aldı. Dizi sahnesi Serkan Kaya’nın ‘Hatıran Yeter’ şarkısını seslendirmesi ile devam etti.

FERDİ TAYFUR GÜNDEM OLDU

Bu sahneden sonra Ferdi Tayfur da X’te gündem oldu. Birçok kullanıcı Ferdi Tayfur’un öldüğünü zannetti. X’teki gönderilerde neden Ferdi Tayfur’un gündem olduğunu anlamaya çalışan internet kullanıcıları, Yılmaz Erdoğan’ın performansı ile karşılaştı. Bu sefer de ‘Keşke şarkı Ferdi Tayfur’dan seslendirilseydi’ yorumları yapıldı. Bu sahne nedeniyle Ferdi Tayfur’un gündem olması sanatçının hayranlarını kızdırdı çünkü sağlığı ile ilgili endişe uyandı. Ünlü sanatçının sağlığı ile ilgili olumsuz bir durum bulunmuyor.

İnci Taneleri'ne Yılmaz Erdoğan ve Serkan Kaya'nın ‘Hatıran Yeter’ yorumu damga vurdu

İZLEYİCİDEN TEPKİ GELDİ

İzleyiciler, Yılmaz Erdoğan’ın performansını beğense de Serkan Kaya’dan çalışanan ‘Hatıran Yeter’ şarkısına tepki gösterdi. “Ferdi Tayfur dururken, Serkan Kaya neden?” gibi yorumlar yapıldı.

YILMAZ ERDOĞAN VE SERKAN KAYA'DAN 'HATIRAN YETER' ŞARKISI

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...