Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İnci Taneleri'nin "Dilber Evin Barkın Yok Mu?" şarkısına ambargo! Milyonluk teklifi reddetti

Mavi Kadın>Magazin>İnci Taneleri'nin "Dilber Evin Barkın Yok Mu?" şarkısına ambargo! Milyonluk teklifi reddetti

Başrollerinde Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün oynadığı İnci Taneleri dizisi ile bir anda şöhret olan "Dilber evin barkın yok mu" şarkısı için 1 milyon TL'lik teklif yapıldı ancak dizinin yapımcısı izin vermeyince Erkal Sonel teklifi reddetti.

İnci Taneleri'nin "Dilber Evin Barkın Yok Mu?" şarkısına ambargo! Milyonluk teklifi reddetti

İnci Taneleri dizisi ile biranda şöhreti yakalayan "Dilber evin barkın yok mu" şarkısına dizinin yapımcısı tarafından ambargo koyulduğu ortaya çıktı. "Dilber" şarkısı için Erkal Sonel'e 1 milyon TL'lik düet teklifinde bulunulduğu ancak Sonel'in ambargo nedeniyle teklifi reddettiği öğrenildi.

DurakMedya'ya konuşan ses sanatçısı Mustafa Sezgin, Erkal Sonel'e "Dilber" şarkısı için bir teklif yaptığını ancak dizi yapımcısının izin vermediğini ve dolayısıyla ret cevabı aldığını açıkladı.

Son dönemin en popüler şarkısı için 1 milyon TL'lik bir teklif sunduğunu dile getiren Sezgin, ret cevabı alınca üzüldüğünü ifade etti.

Sezgin, "Dilber şarkısını seslendirmek ve Erkal Sonel ile düet yapmak istediğimizi şarkıcının menajerine ilettik. Ancak ne yazık ki şarkıya dizi yapımcısı tarafından ambargo konuldu. Dizi bitene kadar hiçbir şekilde başka bir projede kullanılmayacağı bize bildirildi. 1 milyon TL'lik teklifimize rağmen kabul edilmedi. Biz de başka bir şarkı seçmek zorunda kaldık." şeklinde konuştu.

İnci Taneleri'nin

EN ÇOK PAYLAŞILAN ŞARKI OLDU

"Dilber Evin Barkın Yok Mu?" şarkısı dijital platformlarda zirveye yerleşirken, TikTok gibi sosyal medya uygulamalarında da en çok paylaşılan şarkı haline geldi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...