Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İrem Derici Yılmaz Erdoğan'a mesaj gönderdi: "Dilber'den önce ben vardım"

Mavi Kadın>Magazin>İrem Derici Yılmaz Erdoğan'a mesaj gönderdi: "Dilber'den önce ben vardım"

Hem kariyeri hem de özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen ünlü şarkıcı İrem Derici, Youtube'de Yasemin Şefik'in sunduğu 'Uyduruk Sonlar' adlı talk show programının bu haftaki konuğu oldu. Derici programda Yılmaz Erdoğan'a gönderdiği mesajla gündem oldu.

İrem Derici Yılmaz Erdoğan'a mesaj gönderdi: "Dilber'den önce ben vardım"

Ünlü şarkıcı İrem Derici, BKM Maximum Uniq sahnesinde gerçekleşen Yasemin Şefik'in 'Uyduruk Sonlar' programının bu haftaki konuğu oldu ve izleyicilere keyifli anlar yaşattı. 

Program sırasında, ‘İnci Taneleri’ dizisinde pavyon şarkıcısı olarak oynamak istiyorum' diyen Derici, dizinin senaristi ve oyuncusu Yılmaz Erdoğan’a mesaj gönderdi.

İrem Derici Yılmaz Erdoğan'a mesaj gönderdi:

"PAVYON KÜLTÜRÜNÜ SEVİYORUM"

"Uyduruk Sonlar" programının sunucusu Yasemin Şefik’in "Dizi teklifleri geliyor mu? Seni bir dizide izleyecek miyiz?" sorusu üzerine ünlü şarkıcı İrem Derici, dizi teklifleri aldığını ancak kendisini sürekli aynı rollerde görmekten sıkıldığını belirtti.

Ayrıca Derici, pavyon kültürünü sevdiğini ve farklı bir karakterde izleyicilerle buluşmak istediğini de dile getirdi.

"EN BÜYÜK HİT ŞARKIYI YAP, BÖYLE BİR ETKİ OLAMAZ"

Ayrıca, Türk insanının ilişkileri gözlemleme ve yorumlama konusundaki tutkusuna da değinen Derici, sosyal medyadaki ilişki beklentileriyle ilgili deneyimlerini paylaştı.

İrem Derici Yılmaz Erdoğan'a mesaj gönderdi:

"Profilime girip ilişkim hakkında yorum yapanlar oluyor, sonra o kişinin profiline bakıyorum ve benim hakkımda da yorum yapıyor" diyen Derici, ilişki durumunun insanların ilgisini nasıl etkilediğine dair düşüncelerini, "İlişkin varsa, instagram hikaye izlenmelerin artıyor. En büyük hit şarkıyı yap. Böyle bir etki olamaz" diyerek aktardı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...