Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İşte Hande Erçel'in yeğeni Mavi'nin son hali

Mavi Kadın>Magazin>İşte Hande Erçel'in yeğeni Mavi'nin son hali

Tedavisinin başladığı duyurulan Hande Erçel'in 2,5 yaşındaki yeğeni Mavi'nin son halini annesi Gamze Erçel paylaştı.

Gamze Erçel kızı Mavi ile yeni paylaşım.
Gamze Erçel kızı Mavi ile yeni paylaşım.

Bir süredir rahatsızlık geçirdiği yönündeki haberlerle gündeme gelen Hande Erçel'in yeğeni 2,5 yaşındaki Mavi hakkında annesi Gamze Erçel dün bir açıklama yapmıştı. Açıklamasında bu durumu saklamaya çalıştıklarını ancak başarılı olamadıklarını yazan Erçel, kızının tedavisine başladıklarını duyurmuştu.

''Bizi merak edenler; biz iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz.. İki hafta önce kızımız Mavi'yle bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de gayet iyi.

Normalde böyle bir açıklama yapmak gibi bir niyetimiz yoktu. Önceden çekimleri yapılmış ve anlaşmamız olan içerikleri paylaşmak dışında pek aktif değildim zaten. Süreci de elimizden geldiğince gizli tutmaya hatta aile büyüklerimize  de ufak bir sağlık sorunu yaşıyoruz diyerek tamamlamaktı niyetimiz.

Fakat çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde bu konu birilerinin magazin malzemesi haline gelmesine neden oldu. Şu ana kadar hemen hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı. Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren diğer magazin sayfalarına ayrıca teşekkür ederim çünkü en başında dediğim gibi biz bu işi en sessiz, sakin bir şekilde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı... Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler...''

Gamze Erçel bu sabah kızıyla mutfağa girdiği anları sosyal medya hesabında paylaştı. Anne kız birlikte pankek yaparken çekilen fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum geldi. 

İşte Hande Erçel'in yeğeni Mavi'nin son hali

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...