Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Jennifer Lopez ve Ben Affleck evliliğinde iddiaları doğrulayan detay! Alyansını çıkardı

Mavi Kadın>Magazin>Jennifer Lopez ve Ben Affleck evliliğinde iddiaları doğrulayan detay! Alyansını çıkardı

20 yıl sonra tekrar bir araya gelen eski sevgililer Ben Affleck ile Jennifer Lopez, 16 Temmuz 2022'de evlenmişti. Ünlü çiftin boşanma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu ve Affleck'in Lopez'le yaşadığı evden taşındığı iddia edilirken ünlü oyuncu ilk kez yüzüğü olmadan görüntülendi.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck evliliğinde iddiaları doğrulayan detay! Alyansını çıkardı

Bir dönem magazin dünyasının en popüler çiftleri arasında kabul edilen, şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, birlikte rol aldıkları 'Gigli' filmi çekimlerinde tanıştıktan sonra 2002 yılında nişanlandılar ancak 2003'te gerçekleşmesi planlanan düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da ilişkilerini sonlandırmıştı. 2005 yılında Jennifer Garner ile evlenen ve üç çocukları olan Affleck, 2018 yılında eşinden ayrılmıştı. Lopez ise 2004 yılında evlendiği, ikiz çocuklarının babası Marc Anthony ile 2014 yılında ilişkilerini sonlandırmıştı. Yıllar sonra yeniden bir araya gelerek evlenen dünyaca ünlü çiftin bugünlerde boşanacağı iddia edildi. Ben Affleck önceki gün iddiaları doğrular nitelikteki görüntüsü ile dünya basınında yer aldı.

DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE EVLENDİLER

İkili, 2021'de bir kez daha bir araya geldi.. Yıllar sonra yeniden barışmalarının üzerinden çok zaman geçmeden 'Bennifer', temmuz ayında Las Vegas'ta sade ancak tüm detayları düşünülmüş bir törenle evlendikten sonra; üç gün boyunca devam eden büyük bir düğünle günlerce konuşulmuştu.

Özel yaşantılarıyla sürekli olarak konuşulan ünlü çiftin, Lopez'in geçtiğimiz hafta tek başına 2024 Met Gala'ya katılmasının ardından boşanma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu iddia edildi.

YAKIN BİR KAYNAK KONUŞTU

InTouch'a konuşan bir kaynak; "İlişkileri sona erdi. Boşanma yolunda ilerliyorlar ve bu durumda Ben Affleck suçlu değil! Ben Affleck şu anda kariyerine ve çocuklarına odaklanıyor. Muhtemelen iki yıl boyunca aradıkları ideal evlerini satmak zorunda kalacaklar. Birbirlerini sevmekten kesinlikle vazgeçmeyecekler ama Ben, Jennifer'ı kontrol edemiyor; Jennifer da Ben'i değiştiremiyor. Bu evliliğin devam etmesi mümkün değildi" şeklinde konuştu.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck evliliğinde iddiaları doğrulayan detay! Alyansını çıkardı

ÇİFT TERAPİSİNE BAŞLIYORLAR

Başka bir kaynak ise Lopez ve Affleck'in sorunlarını çözmek için çift terapisine başladıklarını duyurdu:

"Ben Affleck, terapinin belirli bir noktaya kadar etkili olabileceğine inanıyor. Bu tüm bu demoralize edici süreçten hoşlanmasa da terapiye açık fikirli bir şekilde katılmaya istekli ancak bu evliliğin başarısını sadece terapistin ofisinde yaşananlarla ölçmeyecek. Ayrıca çatışmaya ve istediğini elde etmek için mücadele etmeye ortalama bir erkekten daha fazla hoşgörü gösteriyor."

Jennifer Lopez ve Ben Affleck evliliğinde iddiaları doğrulayan detay! Alyansını çıkardı

BEN AFFLECK ALYANSINI ÇIKARDI

Gündeme gelen ayrılık söylentilerinin ardından Ben Affleck, yalnız olduğu evden arabayla çıkarken görüntülendi. Daily Mail'in raporuna göre, ünlü ismin parmağında alyansının olmadığı da fark edildi.

Jennifer Lopez ve Ben Affleck evliliğinde iddiaları doğrulayan detay! Alyansını çıkardı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...