Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kan Çiçekleri’nde 5 yıllık zaman atlaması yaşanacak! Diziye 6 yeni karakter damga vuracak

Mavi Kadın>Diziler>Kan Çiçekleri’nde 5 yıllık zaman atlaması yaşanacak! Diziye 6 yeni karakter damga vuracak

Kan Çiçekleri dizisi, 5 yıllık zaman atlamasıyla 3. sezon için hazırlanıyor! Başrollerini Yağmur Yüksel ve Barış Baktaş'ın paylaştığı dizi, Ağustos ayında Mardin'de çekimlere başlayacak.

Kan Çiçekleri’nde 5 yıllık zaman atlaması yaşanacak! Diziye 6 yeni karakter damga vuracak

Kanal 7'nin sevilen dizisi "Kan Çiçekleri", 3. sezon çekimlerine Ağustos ayında Mardin'de başlayacak. Baran ve Dilan karakterlerinin başını çektiği dizi, dünya genelinde büyük ilgi görüyor. Yeni sezonda izleyicileri çok sayıda sürpriz bekliyor. Olaylar, 5 yıllık zaman atlamasının ardından daha da heyecan verici bir hal alacak.

6 YENİ KARAKTER KATILIYOR

"Kan Çiçekleri", Unik Film ve Rains Pictures imzasıyla yurt dışında da büyük ilgi gören diziler arasında yer alıyor. Yeni karakterlerle birlikte dizinin heyecan dolu hikayesi daha da zenginleşecek.

KAN ÇİÇEKLERİ KONUSU

"Kan Çiçekleri", Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel'in unutulmaz performanslarıyla büyük bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. İki ailenin yıllardır süren kan davası, Baran'ın kardeşini kurtarmak ve kan dökmeyi durdurmak için zoraki bir evlilikle son bulmaya çalışmasını konu alıyor. Dilan ise hayallerinden vazgeçerek bu evliliği kabul eder, ancak bu durum onun için bir tür hapishaneye dönüşür.

Kan Çiçekleri’nde 5 yıllık zaman atlaması yaşanacak! Diziye 6 yeni karakter damga vuracak

Acaba bu zoraki evlilik, iki düşman aile arasındaki kan davasını bitirmeye yetecek mi? Dilan ve Baran, geçmişin acılarına rağmen birbirlerine nasıl bakacaklar? İlişkileri, yaşadıkları zorluklara rağmen gerçek bir aşka dönüşebilecek mi?

KAN ÇİÇEKLERİ OYUNCULARI

Barış Baktaş (Baran), Yağmur Yüksel (Dilan), Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan, Gökhan Gürdeyiş gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı "Kan Çiçekleri", izleyicilere büyük bir duygusal yolculuk vaat ediyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...