Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kanal D’nin yeni dizisi O Kız konusu nedir? O Kız dizisi oyuncuları kimler?

Mavi Kadın>Yaşam>Kanal D’nin yeni dizisi O Kız konusu nedir? O Kız dizisi oyuncuları kimler?

Kanal D’nin yeni yapımı “O Kız” etkileyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuyla yakında Kanal D izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Peki, O Kız dizisi konusu nedir? O Kız dizisi oyuncuları kimler, ne zaman başlayacak? O Kız hangi karakteri kim canlandırıyor? O Kız uyarlama mı, nerede çekiliyor? Detaylar haberimizde…

Kanal D’nin yeni dizisi O Kız konusu nedir? O Kız dizisi oyuncuları kimler?

Yeni sezonda Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak O Kız dizisiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Dizinin kış sezonunda ekranlara gelmesi bekleniyor. Bir dram hikayesi ile izleyici karşısına çıkacak O Kız’ın başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer. İlk tanıtım fragmanı yayınlanan dizide usta oyuncu Erkan Petekkaya sürpriz karakterle izleyici karşısına çıkacak. İşte, O Kız dizisi ile ilgili merak edilenler…

O KIZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Ekranların sevilen oyuncusu Erksn Petekkaya sürpriz karakterle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek usta oyuncu, O Kız dizisinde Kadir karakterini canlandıracak. Kadir'in çocuksu sevgisinin etrafındaki insanlara olan yansımasını konu alacak dizide; Kadir 45 yaşında ancak akıl yaşı 5 yaşındaki bir çocuk ayarındadır. Dizi, diğer yandan da internet fenomeni Ozan'ın, bulunduğu ajansın patronu ile yaşadığı ilişki ve buna şahitlik eden temizlikçi Zeynep'in hikayesini anlatıyor.

O KIZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

O Kız dizisi İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi yerlerinde çekiliyor.

O KIZ DİZİNİN OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Özlem Günhan'ın üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda;

 • Erkan Petekkaya (Kadir)

Erkan Petekkaya 1970 Diyarbakır doğumlu. En son Kırmızı Oda ve Sana Söz dizisinde başrol oynayan Petekkaya, O Kız dizisinde başrol Kadir karakterini canlandıracak. Dizideki karakteri şöyle:

Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

Kanal D’nin yeni dizisi O Kız konusu nedir? O Kız dizisi oyuncuları kimler?

 • Sezin Akbaşoğulları (Sitare)

Sezin Akbaşoğulları 1981 İzmir doğumlu. En son Uyanış Büyük Selçuklu ve Üç Kuruş'ta rol alan oyuncu bu dizide başrol Sitare rolündedir. Dizideki karakteri şöyle:

Sitare, 30'lu yaşların sonunda, güzel ve yırtıcı bir iş kadını. Sadece güzelliği ile değil cool duruşu, karizması ve başarısıyla da baş döndürücü bir kadın. Dünün reklam ajansı patroniçesiyken, yeniliklere açık, iyi koku alan burnuyla geleceğin sosyal medyada olduğunu öngörmüş ve sektörün en köklü sosyal medya ajansının sahibi olmuştur.

Kanal D’nin yeni dizisi O Kız konusu nedir? O Kız dizisi oyuncuları kimler?

Cengiz Orhonlu (Ozan)

Cengiz Orhonlu 1994 yılında İstanbul doğumlu. Birçok tiyatro oyununda rol alan Orhonlu, dizide sosyal medya fenomeni Ozan karakterini canlandıracak.

Kanal D’nin yeni dizisi O Kız konusu nedir? O Kız dizisi oyuncuları kimler?

 • Dilin Döğer (Zeynep)

Dilin Döğer 1995 Diyarbakır doğumlu. En son Ex Aşkım dizisinde ve Goodnight Soldier filminde rol alan güzel oyuncu, O kız dizisinde başrol oynayacak. Dizideki karakteri ise şöyle:

20’li yaşlarda hayalperest Zeynep, maddi imkansızlıklar ve ağır sorumluluklarla dolu küçük dünyasında kendi halinde yaşayan sıradan bir genç kız. Kısıtlı ve sıkıcı hayatında tek bir sıra dışı durum var; babası.  Zeynep, ters giden bir doğum hikayesi yüzünden 5 yaş çocuğu zekasına sahip olan ‘babasının annesi’. Kulağa çokça tuhaf gelen bu cümle, Zeynep’in hayatının gerçeği. Tuhaf bir şey babanın annesi olmak. Fedakârlık başka seçeneğin yoksa da fedakarlık mıdır.. bunu bilmiyor işte. sorgulamıyor da. Kalbi, bunu sorgulamayacak kadar büyük ve sadece babası için değil, bütün ailesi için atıyor. Bir de… haftada bir gün halası yerine, ev işlerini yapmaya gittiği Ozan için atıyor kalbi.

Kanal D’nin yeni dizisi O Kız konusu nedir? O Kız dizisi oyuncuları kimler?

 • Macit Koper (İsmail)
 • Asiye Dinçsoy (Türkan)
 • Orhan Kılıç (Fevzi)
 • Ayten Uncuoğlu (Fatma)
 • Münire Apaydın (Nimet)
 • Ilgın Çakır (Mine)
 • Melih Selçuk (Salih)
 • Ece Efe(İpek)
 • Göktuğ Yıldırım (Mustafa)
 • Cem Kurtoğlu (Arkın)
 • Deniz Bakacak (Seda)
 • Mustafa Konak (Yusuf)
 • Nehir Gökdemir (Esma)
 • Zeynep Sönmez (Seher)

Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...