Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kanser tedavisi gördüğünü söyleyen Prenses Kate'ten güzel haber

Mavi Kadın>Yaşam>Kanser tedavisi gördüğünü söyleyen Prenses Kate'ten güzel haber

Karın ameliyatının ardından uzun süre ortada görünmeyen ve geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla kanser tedavisi gördüğünü açıklayan Kate Middleton'tan güzel haber geldi.

Kanser tedavisi gördüğünü söyleyen Prenses Kate'ten güzel haber

Uzun bir süre kamuyounun karşısına çıkmadığı için hakkında çeşitli spekülüasyonlar ortaya atılan Kate Middleton kamera karşısına geçip kanser tedavisi gördüğünü söylemiş ve bu açıklamasıyla gündeme yerleşmişti.

Kraliçe 2. Elizabeth'in resmi sözcüsü Ailsa Anderson, People dergisine yaptığı açıklamada, "Kate'in içinde kendi gücünü bulduğunu ve aynı zamanda eşinin ve olağanüstü ailesinin desteğini de göz ardı etmemek gerektiğini" belirtti. Anderson, bu destek sayesinde Kate'in kendi önem verdiği konulara odaklanabildiğini ifade etti.

 

Kanser tedavisi gördüğünü söyleyen Prenses Kate'ten güzel haber

GÖREVLERİNE DÖNECEK

People dergisinin Kensington Sarayı'na dayandırarak verdiği habere göre, Galler Prensesi tedavi sürecinde kendini yeterince iyi hissettiğinde görevlerine dönmeyi planlıyor. Ancak, saray kaynakları bu açıklamanın Kate'in kesin olarak görevlerine döneceği anlamına gelmediğini ve bu konuda son kararı doktorların vereceğini vurguladı.

 

Kanser tedavisi gördüğünü söyleyen Prenses Kate'ten güzel haber

AÇIKLAMASI OLAY OLDU

42 yaşındaki üç çocuk annesi Kate Middleton, üç aylık bir kamuoyu arasından sonra, geçen cuma günü yayınlanan bir video aracılığıyla kanser tedavisi gördüğünü açıkladı.

Prens William ile evliliğinin 12'nci yılını 29 Nisan'da kutlayacak olan Kate Middleton, videosuna "Bu fırsatı kullanarak, tüm harika destek mesajlarınız ve iyileşme sürecim boyunca gösterdiğiniz anlayış için kişisel olarak teşekkür etmek istedim" sözleriyle başladı.

Aile için son birkaç ayın inanılmaz derecede zor geçtiğini belirten Kate, kendisiyle ilgilenen sağlık ekibini de "harika" diyerek tanımladı ve onlara da teşekkür etti.

 

Kanser tedavisi gördüğünü söyleyen Prenses Kate'ten güzel haber

Galler Prensesi Kate Middleton, sözlerine şöyle devam etti: "Ocak ayında büyük bir karın ameliyatı oldum ve o sırada durumumun kanser olmadığı düşünülüyordu. Ameliyat başarılı geçti. Ancak ameliyat sonrası yapılan testlerde kanser olduğu ortaya çıktı. Bu nedenle tıbbi ekibim bana önleyici kemoterapi almamı önerdi ve şu anda tedavinin erken aşamalarındayım."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...