Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kavak Yelleri'nin unutulmaz ismi Dağhan Külegeç evlendi

Mavi Kadın>Magazin>Kavak Yelleri'nin unutulmaz ismi Dağhan Külegeç evlendi

Yayınlandığı dönemin en popüler dizilerinden biri olan Kavak Yelleri'nin Efe'si Dağhan Külegeç kasım ayında ilk adımı attığı kız arkadaşı Tuğba Aytaş ile nikah masasına oturdu. Gelinin çiçekli elbise tercih etmesi ve gelinlik giymemesi dikkatlerden kaçmadı.

Kavak Yelleri'nin Efe'si evlendi
Kavak Yelleri'nin Efe'si evlendi

Kanal D ekranlarında 2007 ve 2011 yılları arasında izleyici ile buluşan Kavak Yelleri'nin Efe'si Dağhan Külegeç, yedi yıldır kız arkadaşı olan Tuğba Aytaş ile 4 ay kadar önce nişanlanmıştı. İkili sessiz sedasız nikah masasına oturdu.

GELİNLİK GİYMEDİ

Dağhan Külegeç ve Tuğba Aytaş, Kadıköy Evlendirme Dairesi'nde kıyılan sade bir nikahla dünya evine girdi. Külegeç'in takım elbise giydiği nikaha, Tuğba Aytaş ise çiçekli günlük bir elbise ile katıldı. İkilinin günlük kıyafetlerle nikaha gitmeleri dikkatleri çiftin üzerine topladı.

Kavak Yelleri'nin unutulmaz ismi Dağhan Külegeç evlendi

ÜNLÜLERDEN TEBRİK MESAJLARI GELDİ

Dağhan Külegeç, evlendiklerini "Resmileşti" notuyla sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Külegeç'in bu paylaşımına on binin üzerinde beğeni geldi. ÜOyuncu ve eşini, İbrahim Kendirci, Fatma Toptaş, Seda Akman, Hakan Hatipoğlu, Arzu Yanardağ ve Uğur Bilgin gibi pek çok ünlü isim tebrik etti.

Kavak Yelleri'nin unutulmaz ismi Dağhan Külegeç evlendi

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...