Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kavgada söylenmez! Tayfun'dan şaşırtan itiraflar: Ünlü sanatçıları hata olarak görüyor

Mavi Kadın>Magazin>Kavgada söylenmez! Tayfun'dan şaşırtan itiraflar: Ünlü sanatçıları hata olarak görüyor

Tayfun Duygulu, bir dönemin en çok konuşulan isimleri arasındayken kariyerinde gerileme dönemine girdi. Ünlü sanatçı, geçmişte yaptığı evliliği ve kariyerinde hata olarak gördüğü ünlü sanatçıları ilk kez açıkladı.

Kavgada söylenmez! Tayfun'dan şaşırtan itiraflar: Ünlü sanatçıları hata olarak görüyor

Tayfun Duygulu, 1990'lı yılların en ünlü şarkıcılarından biriydi. 'Hadi Yine İyisin' adlı şarkısıyla tanınan ve hala bu şarkısıyla anılan Duygulu, bir dönem Kayahan'ın kızı Beste Açar ile de evliydi. Geçtiğimiz günlerde Tayfun Duygulu, Nişantaşı'nda görüntülendi ve özel hayatı, kariyeri ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

TAYFUN'DAN ÇOK KONULULACAK İTİRAFLAR

Hatalarından bahseden Duygulu; "Tarkan'ın ve Kayahan'ın arkasında saksafon çalmam hataydı. Kariyerime zarar verdi. Bir diğer pişmanlığım; 1995'te Kayahan'ın kızı Beste Açar ile evlenmem. Olmaması gereken, yanlış bir zamandı. Evlenince kayınpederi Kayahan'ın gölgesinde kalmışım gibi bir algı oluşturdular" şeklinde ifadeler kullandı.

Kavgada söylenmez! Tayfun'dan şaşırtan itiraflar: Ünlü sanatçıları hata olarak görüyor

TAYFUN KİMDİR?

Tayfun Duygulu, 8 Nisan 1969 tarihinde İstanbul'da doğdu. Türk pop müziği sanatçısı olarak bilinmektedir.

Zeki Duygulu'nun torunu ve Erol Duygulu'nun oğlu olan Tayfun Duygulu, müzik kariyerine klarnet ve saksofon çalarak, 1988'de sadece 19 yaşında iken Yeni Türkü grubunda sahneye çıkarak adım attı. 1991 yılında "Hadi Yine İyisin" adlı şarkısıyla Barış Manço'nun yönetmenliğinde çekilen kliple pop müzik sahnesinde önemli bir rol oynadı. Ayrıca söz ve müziği kendisine ait olan "Kar Beyazdır Ölüm" şarkısı, Kerim Tekin'in seslendirmesiyle ulusal ve uluslararası birçok yarışmada ödüller kazandı. Konservatuvar eğitimi sırasında viyolonsel ve piyano, üniversite yıllarında ise klarnet üzerine odaklandı. Mimar Sinan Üniversitesi'nden mezun oldu ve müzik alanındaki yetenekleriyle dikkat çekti. Aynı zamanda gitar, piyano, yan flüt, viyolonsel ve keman gibi enstrümanları çalabilme yeteneğine sahiptir.

Kayahan'ın kızıyla olan kısa süren evliliğinin ardından, ikinci evliliğini bir dönem modellik yapan Tuğçe Kepekçi ile gerçekleştirdi ve bu birliktelikten iki erkek çocuğu oldu. 2018 yılında Tuğçe Kepekçi'den ayrıldı.

2020 yılında mimar Bella Duygulu ile hayatını birleştirdi. Yıllar sonra verdiği bir röportajda, "Kar Beyazdır Ölüm" şarkısını Nilüfer için yapmış olduğunu ancak Kayahan'ın bundan haberdar olduğunu ve o dönem Nilüfer ile arasının olmadığını belirtti. Sonrasında aralarında ufak çaplı bir tartışmanın yaşandığını ifade eden Tayfun Duygulu, bu tartışma sırasında Kayahan'ı ittiğini ve Kayahan'ın da 20 santim boyunda bir bıçak bulup kendisine doğru çektiğini aktardı. Olaya başkalarının müdahale etmesiyle durumun sakinleştiğini söyledi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...