Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kayıp Prenses Kate Middleton'ın hastalığı ortaya çıktı

Mavi Kadın>Yaşam>Kayıp Prenses Kate Middleton'ın hastalığı ortaya çıktı

Galler Prensesi Kate Middleton, yayınladığı video mesajda, kendisine kanser teşhisi konduğunu ve kemoterapi tedavisi gördüğünü açıkladı.

Prenses Kate Middleton hakkında gerçekler sonunda gün yüzüne çıktı. Middleton'ın uzun süredir kamuoyunun karşısına çıkmamasının sebebi, bir ameliyat geçirmiş olmasıydı.

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin açıklamasına göre, Middleton karın bölgesinden geçirdiği ameliyat nedeniyle kamuoyundan uzak kalmıştı. Ancak, bu süreçte sağlık durumuyla ilgili detaylı bilgi verilmediği için çeşitli spekülasyonlar ortaya atılmıştı.

 

Kayıp Prenses Kate Middleton'ın hastalığı ortaya çıktı

KANSER TEŞHİSİ KONDU

Galler Prensesi Kate, karın ameliyatından iki ay sonra yayınlanan bir video mesajında, kanser teşhisi konulduğunu söyledi.

Kanserin türü hakkında bilgi vermezken Şubat ayı sonlarında kemoterapiye başladığını açıkladı.

"TOPARLANMAM ZAMAN ALDI"

42 yaşındaki Kate, Windsor'da çekilen videoda "Bu elbette büyük bir şok yarattı ve William ve ben bunu genç ailemizin iyiliği için özel olarak işlemek ve yönetmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz" dedi.

Kate, "Tahmin edebileceğiniz gibi tedaviye başlamak için büyük bir ameliyatın ardından toparlanmam zaman aldı." ifadelerini kullandı.

 

Kayıp Prenses Kate Middleton'ın hastalığı ortaya çıktı

"TEDAVİNİN ERKEN AŞAMALARINDAYIM"

Kate Middleton, Ocak ayında geçirdiği büyük bir karın ameliyatının ardından yapılan testlerde kanser teşhisi konulduğunu açıkladı. Ancak, ameliyatın yapıldığı sırada durumunun kanserli olduğunun düşünülmediğini belirtti.

Kate, "Operasyon başarılı geçti ancak operasyon sonrası yapılan testlerde kanser teşhisi kondu. Bu yüzden sağlık ekibim bana önleyici kemoterapi önerdi ve şu anda bu tedavinin erken aşamalarındayım." ifadelerini kullandı.

Kayıp Prenses Kate Middleton'ın hastalığı ortaya çıktı

İDDİALAR DOĞRU ÇIKTI

17 Ocak tarihinde karın bölgesinden ameliyat olduğu açıklanan Kate, o tarihten bu yana ortalıkta görünmüyordu. İngiliz Kraliyet Ailesi'nin, açıklayacağı önemli haberin Kate Middleton ile ilgili olduğunu öne süren dünya basınından birçok hesap, Prenses Kate Middleton'ın sağlık sorunları olduğunu iddia etmişti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...