Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

'Kemal'ın Sunal'ı amcasıyım' diyen yönetmene Ali Sunal'dan suç duyurusu!

Mavi Kadın>Yaşam>'Kemal'ın Sunal'ı amcasıyım' diyen yönetmene Ali Sunal'dan suç duyurusu!

3 Temmuz 200 yılında bindiği uçakta oğlu Ali Sunal'ın yanında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Türk Sineması'nın önemli isimlerinden Kemal Sunal'ın ailesi zor günler geçiriyor. Kendisini amcaları olarak tanıtan yönetmen Halit Sunal'ın tehdit etmesi üzerine aile soluğu mahkemede aldı.

'Kemal'ın Sunal'ı amcasıyım' diyen yönetmene Ali Sunal'dan suç duyurusu!

Kemal Sunal'ın büyük çocuğu olarak biline ve son zamanalrda 'Güldür Güldür Show' ile başarılı bir ivme yakalayan oyuncu Ali Sunal, kendilerinin amcası olduğunu iddi eden ve film çektiği bölgedeki halkı bu şekilde dolandıran kişiy hakkında suç duyurunda bulundu. Ali Sunal "Bu isimde bir amcamız yok. Dolandırıcılık haberleriyle babamın itibarını zedeledi, tehdit içeren mesajlarıyla aile huzurumuzu bozdu" diyerek dava açtı.

''BU TİP OLAYLAR BİZİ ÜZÜYOR''

Halit Sunal ismindeki yönetmen, 2 yıl önce Düzce'de 'Cennet Kuşları' adlı bir film çekti. Bu sırada köy halkını da filme dahil edip oyunculuk yaptıran Halit Sunal, halkın verdiği emek karşılığında para ödeyecekti ancak işler öyle gitmedi. Halit Sunal, halkın mesaisini harcamasının karşılığında para vermek yerine onlara fatura keserek film şirketine borçlu çıkarttı. Yaşana bu olayın ailesine zarar verdiğini söyleyen Ali Sunal "Bizim bu isimde amcamız yok. Babam üzerinden bu tip olayların yapılması bizi derinden üzüyor" ifadelerinde bulundu.

'Kemal'ın Sunal'ı amcasıyım' diyen yönetmene Ali Sunal'dan suç duyurusu!

BUNUN ÜZERİNE HALİT SUNAL TEDİT ETTİ

Bu açıklama sonrası kendisine Halit Sunal tarafından "Benim hakkımda bir daha konuşma son uyarım", "Beni kimse durduramaz, kanala çıkarım, Türkiye yüzünüze tükürür" şeklinde hakaret ve tehdit mesajları geldiğini belirten Ali Sunal, savcılığa başvurdu. 

''Babamın adı dolandırıcılık haberleri içinde yer alıyor. Bu haberlerle anılması kamuoyu nezdindeki itibarını ve güvenirliliğini zedeliyor ve aile huzurumuzu bozuyor.'' diyerek ekledi.

TEHDİT VE HAKARET İŞKENDİĞİ GEREKÇESİYLE HAPİS CEZASI TALEP EDİLDİ

Sunal ailesi adına Ali Sunal'ın şikayeti üzerine İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı kararını verdi. Halit Sunal'ın Ali Sunal'a attığı mesajların suç içerdiğini kaydeden savcılık, Halit Sunal hakkında tehdit ve hakaret suçlarından 2 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.


Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...