Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kenan İmirzalıoğlu'dan Sinem Kobal itirafı: İlk görüşte değil 4. görüşte aşkım oldum

Mavi Kadın>Magazin>Kenan İmirzalıoğlu'dan Sinem Kobal itirafı: İlk görüşte değil 4. görüşte aşkım oldum

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal ile olan evliliğini anlattı ve ilk görüşte aşık olmadığını söyledi. İmirzalıoğlu, ilişkilerinin zamanla olgunlaşarak güçlendiğini ve birbirlerine uyum sağladıklarını belirtti. Ünlü oyuncu, evliliklerinin sağlam temellere dayandığını ve mutlu bir birliktelik sürdürdüklerini vurguladı.

Kenan İmirzalıoğlu'dan Sinem Kobal itirafı: İlk görüşte değil 4. görüşte aşkım oldum

Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan'ın sunduğu "Empati" programının konuğu oldu. Programda İmirzalıoğlu, kariyeri, oyunculuk deneyimleri ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. İmirzalıoğlu, hayatındaki önemli dönüm noktalarını paylaşırken aynı zamanda empati ve insan ilişkileri üzerine de düşüncelerini aktardı. Program, seyirciler tarafından büyük ilgi görürken ve uzun zaman sonra İmirzalıoğlu'nu ekranda görenler, oyuncunun samimi ve içten tavrını takdir etti.

SİNEM KOBAL İTİRAFI SES GETİRDİ

Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal ile olan evliliğine ilişkin olarak, "Aşka inanır mısın" sorusuna şu şekilde yanıt verdi; "Aşka inananlardandım... Fakat zamanla aşkın, kavak yellerinin esmeye başladığı zamanlarda gerçekleşen bir şey olduğunu düşünmeye başlamıştım ancak sonra bir aşk evliliği yaptım." İmirzalıoğlu'nun bu açıklamaları, evliliğinin nasıl başladığı ile ilgili yaptığı ilk açıklama olarak ses getirdi.

Kenan İmirzalıoğlu'dan Sinem Kobal itirafı: İlk görüşte değil 4. görüşte aşkım oldum

İmirzalıoğlu sözlerine böyle devam etti; "40’ımdan sonra tekrar aşkla karşılaşır mıydım, hiç emin değildim. Hayatta ufkunu çok dar tutmamak lazımmış. Hayatın ne vereceği belli olmuyor. Sinem’i öncesinde de tanırdım. Benim aşkım ilk görüşte değildi, dördüncü buluşmamızdaki sohbetimizde, o esnada, ruhtan bir çarpmaydı. ‘Bir dakika ne oluyor bana, burada başka bir şey var’ oldum. Aşk çoğaltan, şaşırtan, üreten, çok daha duygusallaştıran, çok daha güçlü kılan bir şey. İnandığın bir aşkın varsa karşında hiçbir şey duramaz."

Kenan İmirzalıoğlu'dan Sinem Kobal itirafı: İlk görüşte değil 4. görüşte aşkım oldum

"BABAM BANA 1 YILLIK WORKSHOP VERDİ"

Kenan İmirzalıoğlu, Ankara'ya bağlı Üçem köyünde babasının kendisinin üniversiteyi kazanamaması durumunda neler yaşayacağını anlattığı bir yıllık eğitiminden de bahsetti; "Bir anlamda yaşamın zorluklarını göstermişti... Bu omuzları orada geliştirdim, babam bana iyi bir workshop verdi. Babamla aram iyidir. Babam çiftçiliğin bütün ince kurallarını anlattı. Lisedeyken arkadaşlarım ‘ODTÜ’yü kazanırsam babam bana şu arabayı alacak, İTÜ’yü kazanırsam babam bana motor alacak’ derdi. Ben de ‘Ben hiçbir yeri kazanamazsam babam bana yeni traktör alacak’ diyordum."

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...