Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kenan İmirzalıoğlu'ndan aldatma iddialarına sert açıklama!

Mavi Kadın>Magazin>Kenan İmirzalıoğlu'ndan aldatma iddialarına sert açıklama!

Yedi yıldır birbirleriyle evli olan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, son günlerde 'ihanet' suçlamalarıyla gündeme geldi. İmirzalıoğlu'nun, Kobal'a ihanet ettiği yönündeki iddialar hızla sosyal medyada yayıldı. Kenan İmirzalıoğlu, eşiyle bir otelden çıkarken el ele görüntülendiği geçtiğimi akşam, aldatma iddialarına yönelik bir açıklama yaptı.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan aldatma iddialarına sert açıklama!

Sosyal medyada ortaya atılan bir paylaşım ile başlayan 'Kenan İmirzalıoğlu'nun Sinem Kobal'ı aldattığı iddiası', geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan magazin haberlerinden biri haline gelmişti. Yapılan paylaşımda "Selena aldatıldın, haber doğru" yazan iddianın sahibi hesap; "Söyleyeceklerine inanma, sete gidiyorum diyerek aldatmış, doğru" açıklamasını yapmıştı.

Paylaşımın hemen ardından Twitter gündemine gelen; iddiaları reddeden oyuncu çift, evliliklerinde hiçbir sıkıntı olmadığını vurgulayarak, “Tamamen saçmalık” şeklinde ifade etmişti.

"KAMERAYI KAPATIN DA BİZİ EVE BIRAKIN"

2016 yılında evlenen ve iki kızları bulunan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, geçen gece bir otelden çıkarken kameralara yakalandı. Görüntülendiklerini fark eden çift, anında basın mensuplarıyla konuşmaya başladı. "Kamerayı kapatın da bizi eve bırakın" sözleriyle muhabirlerle şakalaşan Kenan İmirzalıoğlu, "Saat gece yarısı olmuş. Biz evimize gidelim" diyerek güldü.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan aldatma iddialarına sert açıklama!

"İŞİN ASLINI SİZ BİLİYORSUNUZ"

Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen 'ihanet' iddialarına güler yüzle cevap veren 49 yaşındaki İmirzalıoğlu, konu hakkında şu sözleri sarf etti;

"Siz bunu ciddiye almadınız değil mi? Biz çünkü umursamadık. O yüzden insanların hafızasını kirletmeye gerek yok. Bir deli kuyuya taş atıyor, biz o kuyuya inmeyiz ama arkadaşlar. O haber nerden çıktı bilen var mı? Bilmediğimiz bir insanın bir iddiasını nasıl dikkate alırız ki? Biz bununla nasıl baş edeceğiz? İşin aslını siz biliyorsunuz. Buna rağmen bize sormayın. Eyvallah canlar."

Kenan İmirzalıoğlu'ndan aldatma iddialarına sert açıklama!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...