Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kenan İmirzalıoğlu'ndan beklenen haber geldi

Mavi Kadın>Diziler>Kenan İmirzalıoğlu'ndan beklenen haber geldi

Bir süredir dizi çalışması yapmayan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde yer alacağı Ayrılık Da Sevdaya Dahil dizisi ile ilgili ilk bilgiler geldi.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan beklenen haber geldi

Yönetmen Yavuz Turgul ve ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun TMC Film yapımcılığında çekeceği dijital dizi "Ayrılık Da Sevdaya Dahil" büyük bir heyecanla bekleniyor. TMC Film'in patronu Erol Avcı'nın hayata geçireceği bu projenin başrolünde Kenan İmirzalıoğlu yer alacak.

Titizlikle hazırlanan ve kod adı "Ayrılık Da Sevdaya Dahil" olan dizinin senaryo ve cast çalışmaları devam ediyor. 

OYUNCU KADROSU İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Dizinin senaryosu Yavuz Turgul, oğlu Kurtcebe Turgul ve Nilgün Öneş'in kaleminden çıkıyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde yer alacağı dizinin oyuncu kadrosu ve yönetmeni ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan beklenen haber geldi

Kenan İmirzalıoğlu, son yıllarda dizi setlerine ara vererek izleyicilerle "Kim Milyoner Olmak İster" isimli yarışma programının sunucusu olarak buluşmayı tercih ediyor.

EKİM AYINDA SETE ÇIKACAK

Ayrılık Da Sevdaya Dahil" dizisinin çekimlerinin ekim ayında başlaması planlanıyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...