Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya barıştı mı? Bürsin'den cevap gecikmedi

Mavi Kadın>Magazin>Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya barıştı mı? Bürsin'den cevap gecikmedi

Oyuncu Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya 2019 yılında 4 senelik beraberliklerini bitirmişlerdi. Çiftin barıştılar iddiasına jet cevap geldi.

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya barıştı mı? Bürsin'den cevap gecikmedi

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya 2019 yılında 4 senelik birlikteliklerini noktalamışlardı. Çift hakkında çıkan barıştılar haberlerini duyan Bürsin cevap vermekte gecikmedi. 

2015 yılından 2019 yılına kadar birliktelik yaşayan oyuncu çift Gazete Magazin’in haberine göre, çift, tekrar bir araya geldi.

KEREM BÜRSİN'DEN JET CEVAP

Serenay Sarıkaya konuyla ilgili olarak herhangi bir açıklama yapmazken Bürsin, haklarında çıkan haberleri yalanladı ve "Hangi paralel evrende oluyor bu?" ifadelerini kullandı.

Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya barıştı mı? Bürsin'den cevap gecikmedi

SERENAY SARIKAYA ÖDÜL TÖRENİNDE GÜNDEM OLMUŞTU

Haklarında çıkan haberlerle ilgili henüz bir açıklamada bulunmayan Serenay Sarıkaya son günlerde  Yılın Yıldızları Ödül Töreni'nde aldığı ödülle çok konuşulmuştu. 

Sarıkaya, art arda aldığı ödüller için sahneye çıkarkan 'Yine ben yine ben yine ben' diye bağırmıştı. O anlar ise görenleri güldürdü.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
1 Görüş
aylin15 Ocak 2024 - 16:41
barışırlar barışırlar...
Sonraki Haber Yükleniyor...