Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
23-05-2023 16:39 | Güncelleme : 23-05-2023 16:49

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan başrolde: Gün Işığı oyuncuları kim, konusu ne? Yeni diziden ilk detaylar!

Google News

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan'ın heyecanla beklenen yeni dizisi Gnü Işığım’ın hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor. İkilinin oynayacağı dizisinin konusu belli oldu!

Gün Işığım dizisinin yayın tarihi henüz bilinmiyor.
Gün Işığım dizisinin yayın tarihi henüz bilinmiyor.

Güneş Beklerken dizisiyle adını duyuran Sen Çal Kapımı dizisi ile hayran kitlesini genişleterek ülke dışında da şöhreti yakalayan Kerem Bürsin ekranlara geri dönüyor. Uzun zamandır seyirciden uzak kalan Kerem Bürsin, son dönemin parlayan yıldızı Hafsanur Sancaktutan ile başrolünü paylaştığı Gün Işığım dizisiyle izleyici karşısına çıkacak.

Ay Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda ise 'Cesur ve Güzel', 'Menajerimi Ara','Yargı', 'Delibal', 'Arka Sıradakiler' ve 'Ufak Tefek Cinayetler' gibi başarılı projelere imzasını atan Ali Bilgin oturacak. Peki, Gün Işığım dizisi ne zaman başlayacak? Gün Işığım konusu ne, oyuncuları kimler? İşte tüm detaylar...

GÜN IŞIĞIM KONUSU NE?

Birsenaltuntas.com adlı internet sitesinin haberine göre; Alaca Holding‘in veliahtı Oğuz’a babası vasiyet bırakır. Kendisinin ardından işlerin başına geçmesini, ikinci eşinden olan çocuklarına da göz kulak olmasını istediğini yazdığı vasiyette Oğuz’un vasiyeti yerine getirmeye hiç gönlü yoktur. Oğuz’un yolu kardeşleriyle beraber dolandırıcılık yapan Leyla’yla kesişir. Leyla’nın yanlış anlaşılmalar sonucu eve bakıcı olarak geldiği sanılır ve hikâye burada başlar…

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan başrolde: Gün Işığı oyuncuları kim, konusu ne? Yeni diziden ilk detaylar!

GÜN IŞIĞIM DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından paylaşılan haberde; Ay Yapım imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin otururken senaryosunu Kübra Sülün kaleme alacak. Dijital için çekilecek Gün Işığım dizisinin Haziran’ın ilk haftası sete çıkması, temmuz ortasında ise ilk bölümün yayınlanması planlanıyor. Dizinin kanal görüşmeleri ise henüz devam ediyor.

GÜN IŞIĞIM OYUNCULARI KİMLER?

Oyuncu seçimine başlanan Gün Işığımı dizinin kadrosunda yer alan oyuncular henüz bilinmiyor. Merakla beklenen dizinin ve karakter adlarının değişeceği konuşulan iddialar arasında yer alıyor. Temmuz ortasında da ilk bölümünün yayımlanması planlanan dizinin resmi detayları geldikçe buradan bildireceğiz.

Kaynak : Mavi Kadın
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.