Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kılıktan kılığa girdi! Çağatay Ulusoy oyunculuk için yine imaj değiştirdi

Mavi Kadın>Magazin>Kılıktan kılığa girdi! Çağatay Ulusoy oyunculuk için yine imaj değiştirdi

Son dönemde dijital platformlardaki projelerde boy gösteren yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, bir kez daha imajını yeniledi. Saçını ve sakalını uzatan Çağatay Ulusoy, bu değişiklikle sosyal medyada büyük ilgi gördü. Yeni projeleri için sık sık imaj değişikliği yapmasıyla tanınan Çağatay Ulusoy'un hayranları, bu halini tanımakta güçlük çekti.

Kılıktan kılığa girdi! Çağatay Ulusoy oyunculuk için yine imaj değiştirdi

Ekranlara "Gaddar" adlı diziyle dönüş yapmaya hazırlanan Çağatay Ulusoy, projeleri için imaj değişikliklerine devam ediyor. Kiloları nedeniyle eleştirilere maruz kalan ünlü oyuncu, şimdi de saç ve sakal uzatmasıyla gündemde. Özellikle "Bir Bir Aileyiz" filmi projesinin iptal edilmesinin ardından dikkat çeken imaj değişiklikleriyle adından söz ettiren Çağatay Ulusoy, şu anda saç ve sakal uzatma tercihiyle dikkatleri üzerine çekiyor. 

ÇAĞATAY ULUSOY YENİ İMAJIYLA BİR KEZ DAHA GÜNDEMDE

"Terzi" dizisiyle büyük bir ilgi ve dikkat toplayan Çağatay Ulusoy, son dönemde hızla bir projeden diğerine geçiyor. Oyuncunun son imajı ise sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Ulusoy'un yeni tarzını çok beğenirken, bir kısmı ise uzun ve kıvırcık saç modelini ünlü oyuncuya yakıştıramadı. İmaj değişiklikleri her zaman tartışma çıkartırken, Çağatay Ulusoy'un hayranları ve takipçileri, onun her halini merakla izlemeye devam edecek gibi görünüyor.

İşte Çağatay Uluso'un son hali...

Kılıktan kılığa girdi! Çağatay Ulusoy oyunculuk için yine imaj değiştirdi

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...