10 Ağustos 2022, Çarşamba 04:36

Kırmızı Oda dizisinden kötü haber geldi, final mi yapıyor?

Kırmızı Oda dizisinden kötü haber geldi, final mi yapıyor?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin bu haftaki bölümünün ekranlara gelmemesi üzerine dizinin final yapacağı iddia edilmişti. Çıkan haberlere sessiz kalmayan yapım şirketinden Acun Ilıcalı diziyle ilgili açıklama yaptı.

Ekranlara geldiği günden beri ilgiyle takip edilen kimileri taradafından da eleştirilen Kırmızı Oda dizisinin final yapacağı iddiaları ortalığı karıştırdı. Dizisinin istediği reytinge ulaşmasından sonra yeni sezonda istenilen reytinglere ulaşamadığı iddialar arasındaydı ancak Acun Ilıcalı, Kırmızı Oda dizisiyle ilgili O Ses Türkiye programında bomba gibi açıklamalar yaptı.

KIRMIZI ODA DİZİSİNDEN KÖTÜ HABER GELDİ

Yapımcısı olduğu Kırmızı Oda dizisiyle ilgili açıklamalarda bulunan Acun Ilcalı, diziyle ilgili bir iyi bir de kötü haberlerinin olduğunu ifade etmişti. O Ses Türkiye programında açıklama yapan Acun Ilıcalı, Kırmızı Oda dizisinin çekimlerine üç hafta süreyle ara verildiğini ve bu üç hafta boyunca yeni bölüm yayınlanmayacağını duyurdu.

KIRMIZI ODA DİZİSİNDE YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kırmızı Oda dizisinin çekimlerine üç hafta ara verilmesi nedeniyle dizinin yeni bölümlerinin ekrana gelmeyeceği bilinirken diğer taraftan dizinin yeni bölüm tarihi de açıklandı. Kırmızı Oda yeni bölümleriyle 21 Ocak Cuma akşamı ekranlara yeniden gelecek. Birçok dizi çekimlerine 2 ila 3 hafta gibi zamanla ara verdi. Kırmızı Oda dizisi şu an için en uzun ara veren diziler arasına girdi.

KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KONUSU

Kırmızı Oda dizisi, Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun terapilerinden notları ele aldığı kitabından esinlenerek hazırlanmıştır. Gerçek hayattan alınan olayların ünlü oyuncularla harmanlanarak ve isimlerinin değiştirilerek canlandırıldığı bilinmektedir. Dizide bir yaşanmış hayat hikayesi en fazla bir kaç bölüm izleyici karşısına çıkartılmaktadır. Her bölüm yeni olaylar ve yeni kişilerle birbirinden ünlü ve tecrübeli oyuncular dizi kadrosunda yer almaktadır. 

Bir psikiyatri kliniğinde geçen hikayede zaman zaman canlandırılmalar gösterilerek izleyici zamanın gerisine olayların yaşandığı ana götürülüyor. Psikiyatri doktorunun da teşhisleriyle kişiler, kendi psikolojik sorunlarını doğru sorularla çözdürülmektedir. Bu nedenle herkesin kendinden birşeyler bulduğu dizinin izleyicisi de oldukça fazladır.

Etiketler : kırmızı oda son bölüm kırmızı oda son bölüm izle kırmızı oda yeni bölüm ne zaman

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT