Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kişilik testi: Boyun şekliniz sizi duygularınızı ve düşüncelerinizi deşifre ediyor

Mavikadin>Keşfet>Kişilik testi: Boyun şekliniz sizi duygularınızı ve düşüncelerinizi deşifre ediyor

Küçükten büyüğe birçok kişi tarafından yoğun ilgi gören kişilik analizleri davranışlar, düşünceler, duygular ve motivasyonlar gibi kişilik özelliklerini ölçmek için kullanılan psikolojik testlerdir.

Kişilik testi: Boyun şekliniz sizi duygularınızı ve düşüncelerinizi deşifre ediyor

Her insanın kendine has özellikleri var. Karakterin yansıması olan bu özelliklerin bazıları genetik bazıları ise yaşantıya bağlı kazanılır. Boynunuz uzun mu yoksa kısa mı? İşte boynunuzun uzunluğuna göre kişilik testi…

Elinizi yatay olarak çenenizin altına koyduğunuzda 4 parmaktan fazla boşluk varsa uzun boyuna, yatay 4 parmak için bile yeterli alan yoksa kısa boyuna sahipsiniz demektir. Lütfen bunun kaba bir tahmin olduğunu ve kesin bir ölçüm olmadığını unutmayın.

Kişilik testi: Boyun şekliniz sizi duygularınızı ve düşüncelerinizi deşifre ediyor

UZUN BOYLU KİŞİLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Uzun boyuna sahipseniz kişilik özellikleriniz zarif, şefkatli, anlayışlı ve akıllı biri olduğunuzu gösteriyor. Bir ortama girdiğinizde dengeli duruşunuz ve zarif hareketlerinizle çevrenizdekiler üzerinde kalıcı bir izlenim bırakıyorsunuz.

Genellikle keşfetmeye ve öğrenmeye açık, meraklı birisiniz. Yaşının ötesinde bilge olarak bilinir, derin bir anlayışa sahipsiniz. Olağanüstü iletişiminiz sayesinde kendinizi açıkça ve net bir şekilde ifade edebilir, başkalarının düşüncelerinizi ve fikirlerinizi anlamasını kolaylaştırabilirsiniz.

Tavsiye verme konusunda ve liderlik yapma konusunda oldukça yeteneklisiniz. Başkalarının duygularına karşı oldukça hassas ve empatik davranırlar. Karar verirken içgüdülerinize güvenirsiniz, güçlü sezgiye sahipsiniz. Yazma, resim yapma veya müzik gibi sanatsal çabalarda genellikle başarılısınız.

KISA BOYLU KİŞİLERİN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Kısa boyuna sahipseniz, kişilik özellikleriniz gerçekçi, kararlı, sağduyulu, pratik, sabırlı, uyumlu ve ısrarcı olduğunuzu gösteriyor. Sorunlara mantıklı ve pratik çözümler bulma konusunda çok yeteneklesiniz, pratikliği tercih ederek hayata pragmatik bir yaklaşımınız var. Ayakları yere basan ve güçlü kişiliğinizle tanınıyorsunuz.

Doğru fırsatları beklemenizi ve sağlam kararlar vermenizi sağlayan olağanüstü sabrınız var.  Kolay kolay hayallere kapılmazsınız ve gerçeklere bağlı kalırsınız. Kısa boyunlu kişiler genellikle başkalarına karşı güçlü görev ve sorumluluk duygusuna sahiptir. Detaylara özen gösterirsiniz, genellikle başkalarının gözden kaçırabileceği ayrıntıları fark ediyorsunuz.

Eylemlerinizde ve davranışlarınızda tutarlı, istikrar ve güçlü benlik duygunuz var. Çevrenizdekiler tarafından güvenilir biri olarak bulunursunuz ve sırlarını sizinle paylaşırlar. Engelleri aşma ve hedeflerinize ulaşma kararlılığınız var.

Hiçbir kişilik testi yüzde yüz doğru değildir. Ancak genellikle en derin özelliklerinizi ortaya çıkarabilirler. Peki, bu kişilik testi gerçekten gizli kişilik özelliklerinizi doğru bir şekilde belirledi mi?

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Etiyopya'dan başlayıp dünyaya yayılan lezzet yolculuğu: Kahvenin hikayesi
Keşfet
Etiyopya'dan başlayıp dünyaya yayılan lezzet yolculuğu: Kahvenin hikayesi
Milli içeceğimiz, çaydan sonra en çok tüketilen kahve, farklı tariflerle, demleme çeşitleriyle içiliyor. Sokaklarda neredeyse adım başı bir kahve dükkanının olması da bunun göstergesi. Yaşamımızın vazgeçilmez bir içeceği olan kahve, ilk olarak ne zaman bulundu? Çeşitleri nelerdir?  Kahvenin tarihi ile ilgili her şey…
Ramazan alışverişinde bütçe dostu 7 pratik alışveriş tüyosu
Keşfet
Ramazan alışverişinde bütçe dostu 7 pratik alışveriş tüyosu
Ramazan ayı ile birlikte hepimizin aklına ilk gelen şeylerden biri alışveriş oluyor. Ancak biliyoruz ki evdeki hesabı çarşıya uydurmak zor. Enflasyonist ortamda gıda ürünlerine sürekli zam geldiği düşünülürse, bütçe kontrolü daha da önemli hale geliyor. 7 pratik alışveriş tüyosuyla Ramazanda bütçeye uygun alışveriş yapmanın inceliklerini sizler için derledik.
Şık sofraya estetik katmanın formülü: En iyi runner tasarımlar
Keşfet
Şık sofraya estetik katmanın formülü: En iyi runner tasarımlar
Yemek masanız tabak, çatal, kaşık örtü gibi unsurlarla çok şık olabilir. Ama estetik bir görünüş için mutlaka yapmanız gereken bir şeyler olduğunu hissetiğiniz anda runner kurtarıcı olabilir. Tek başına sadece süslü bir kumaş parçası olarak görülse de şık bir sofraya estetik katmanın en kestirme yoludur... Peki, runner nasıl kullanılır, ne işe yarar? Runner'ı doğru bir şekilde kullanarak hafızalara kazınacak bir sofra dizaynı nasıl oluşturulur? Mavi Kadın editörünün hazırladığı rehbere göz atın..
Sonraki Haber Yükleniyor...