Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti çocuklarını denizle tanıştırdı

Mavikadin>Magazin>Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti çocuklarını denizle tanıştırdı

Eşi Kıvanç Tatlıtuğ ve oğlu Kurt Efe ile Bodrum'daki yazlıklarında hala denize giren Başak Dizer, sosyal medya hesabından oğlu Kurt Efe'yi paylaştı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti çocuklarını denizle tanıştırdı

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanı Başak Dizer 2016 yılında evlenmişti. Çift geçtiğimiz nisan ayında ilk çocukları Kurt Efe'yi kucaklarına almıştı.

''KAPANIŞ''

Mutlu bir evlilikleri olan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ çifti, Bodrum'daki yazlıklarında hala yazı yaşıyor. Çift, bu hafta sonu evlerini kapatıp İstanbul'a dönmeye hazırlanırken, son kez denize girdi. Kurt Efe'yi de ilk kez denizle tanıştıran çift, o anlara ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Başak Dizer'in paylaştığı altın saçlı Kurt Efe'nin yukarıdan çekilen fotoğrafları hayranlarını heyecanlandırdı. Başak Dizer, farklı açıdan çekilmiş bir fotoğraf daha paylaşarak tansiyonu yükseltti. Dizer, fotoğrafları 'Kapanış' notuyla paylaştı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti çocuklarını denizle tanıştırdı

"KREM VE KARAMEL"

Başak Dizer, önceki haftalarda da oyuncu Özge Özpirinçci'nin kızı Mercan ile Kurt Efe'nin birlikte kumda oynadıkları anları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Çocukların yüzlerini göstermeyen Dizer o fotoğrafı "Kurt ve Mercan, krem ve karamel" notuyla paylaşmıştı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti çocuklarını denizle tanıştırdı

İŞTE KURT EFE

Bir süre önce "Kurt Efe kime benziyor?" sorusuna "Şimdilik sarışın ama hatları annesi" cevabını veren Kıvanç Tatlıtuğ, haziran ayında oğluyla ilk kez Bodrum'daki evlerinin verandasında görüntülenmişti. Denizden çıkan Kıvanç Tatlıtuğ, hemen oğlunun yanına giderek bebeğini sevmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti çocuklarını denizle tanıştırdı

"BABALIĞA ALIŞTIM"

Kıvanç Tatlıtuğ bir süre önce babalıkla ilgili şunları söylemişti; "Alıştım babalığa, isteyen herkese nasip etsin. Şimdi daha iyi anlıyorsun hangi şartlar altında büyüdüğünü, evlat sahibi bir insan olarak o empatiyi kurabildik. Tecrübe kazanıyoruz, her gün yeni bir şey keşfediyorsun, yeni bir şey öğreniyorsun. Şimdi bir arkadaşımızın evladı dünyaya geldi. Onu ziyarete gidiyoruz, daha anlamlı oluyor. O heyecana bambaşka bir şekilde ortak olabiliyorsun" sözleriyle dile getirmişti.

BAŞAK DİZER KİMDİR?

Başak Dizer, 13 Nisan 1977 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İletişim bölümünden mezun olduktan sonra eğitimine Milano'da Istituto Moda di Burgo'da devam etti. İstanbul'da, LaSalle ve Mimar Sinan Üniversitesi Moda Tasarım bölümülerinden sertifikalar kazandı. Londra'da Central Saint Martins'de modayla ilgili çeşitli kurslara katıldı. Popüler markalarda baş tasarımcı asistanı ve taasrımcı olarak çalıştı.

2007'de, ortağı Deniz Marşan'la birlikte 2Shoppers'ı kurdu. Alışveriş, stil ve hediye danışmanlığı yapan iki ortak, Aşk-ı Memnu dizisinin stylingini yaparak adlarını duyurdu. 2013'te danışmanlık ve showroom hizmeti veren ROOM'u kurdular.

İlk evliliğini Oren Fransez ile yapan Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ile 2016 yılında sade bir törenle nikah masasına oturdu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...