Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe’nin yeni fotoğrafı olay oldu!

Mavikadin>Magazin>Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe’nin yeni fotoğrafı olay oldu!

Başak Dizer ile mutlu bir evliliği olan Kıvanç Tatlıtuğ gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih ediyor. Çiftin sevimli bebeklerinin yeni görüntüsü sosyal medya üzerinde büyük ilgi gördü. Kurt Efe babasının kucağında oldukça tatlı görünüyordu.

Altın sarısı saçları sosyal medyayı salladı!
Altın sarısı saçları sosyal medyayı salladı!

2016 yılında nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer oğullarıyla beraber herkesten uzak bir yaşam sürüyor. Aile dizisiyle adından söz ettiren Kıvanç Tatlıtığ son olarak oğluyla beraber olduğu bir fotoğrafla gündeme geldi. 

Küçük Tatlıtuğ'un sevimli halleri sosyal medyada büyük ilgi gördü. Sevimli Kurt Efe'nin sarı saçları ve ağzındaki emziği hayranları tarafından çok beğenildi.

İlk kez net bir şekilde görüntülenen Kurt Efe'nin babası Kıvanç Tatlıtuğ'a benzerliği dikkatlerden kaçmadı. 2022 yılında doğan Kurt Efe'nin babasının omzunda yattığı o görüntüsü çok beğenildi.

 

SARI SAÇLARI ÇOK BEĞENİLDİ

Hastane çıkışı kameralara yansıyan bu görüntüden sonra sosyal medyada “Anneye mi babaya mı daha çok benziyor?” tartışmaları başladı.

Kurt Efe'nin sapsarı saçları ilgi odağı olurken sosyal medya fanları ''Baba sarı, oğlu sarı'', ''Aynı babası'', ''Geleceğin Behlül’ü'' şeklide yorumlar yaptı. 

Başak Dizer oğullarına neden bu ismi verdiklerini de şu şekilde paylaşmıştı:

“Biz 'Kurt Seyit ve Şura' dizisi sırasında ilişkiye başladık Kıvanç'la. Dizideki karakter ismi de hoşuma gidiyordu. Telefonumda Kıvanç, 'Kurt' diye kayıtlıydı. Dizideki lakabını biz de oğlumuza lakap olarak koymak istedik, bizim için anısı var. Yanına da Efe'yi koyduk.”

Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe’nin yeni fotoğrafı olay oldu!

Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe’nin yeni fotoğrafı olay oldu!

 

Kaynak : Mavi Kadın, turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...