Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kız arkadaşıyla görüntülenince panikleyen Doğukan Güngör'ü rol arkadaşı ti'ye aldı!

Mavi Kadın>Magazin>Kız arkadaşıyla görüntülenince panikleyen Doğukan Güngör'ü rol arkadaşı ti'ye aldı!

Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör'ün dansçı arkadaşı ile görüntülenmesini rol arkadaşı Emrah Altıntoprak ti'ye aldı. O anlar izleyenleri kahkahaya boğdu.

Dansçı Aleyna Yalçın ile görüntülenince panik olan Doğukan Güngör'ü rol arkadaşı Emrah Altıntoprak çektiği video ile ti'ye aldı. 
Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde Fatih rolüyle dikkat çeken Doğukan Güngör'ün rol arkadaşı Emrah Altıntoprak ile çektiği video sosyal medyada gündem oldu. 

Dansçı Aleyna Yalçın ile bir mekanda otururken görüntülenen Doğukan Güngör görüntülenmekten rahatsız olup, "Bunu yayınlamayalım. Başka röportaj yapalım ama bunu yayınlamayalım" demişti.

Kız arkadaşıyla görüntülenince panikleyen Doğukan Güngör'ü rol arkadaşı ti'ye aldı!

"PANİK OLDUM"

Emrah Altıntoprak Güngör'ün o anlardaki panik halini çektiği video ile ti'ye aldı. Altıntoprak'ın, çektiği videoda "Arkadaşlar lütfen bunu yayınlamayın" dediği görüldü. 

HAYATIMDA KİMSE YOK

Doğukan Güngör, konu ile ilgili "Aleyna arkadaşım, kamera birden gelince panik oldum. Hayatımda kimse yok... Sıla da arkadaşım..." şeklinde konuştu.

Kız arkadaşıyla görüntülenince panikleyen Doğukan Güngör'ü rol arkadaşı ti'ye aldı!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...