Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızıl Goncalar yayından kaldırılacak mı? Yapımcıdan beklenen açıklama geldi

Mavi Kadın>Magazin>Kızıl Goncalar yayından kaldırılacak mı? Yapımcıdan beklenen açıklama geldi

Son dönemin tartışmalı dizisi Kızıl Goncalar ile ilgili haberler izleyici tarafından ilgiyle takip ediliyor. Dizi ile ilgili final iddiaları sosyal medyada yayılırken Kızıl Goncalar'ın yapımcısından gelen açıklamayla kafa karışıklığı sona erdi.

Kızıl Goncalar yayından kaldırılacak mı? Yapımcıdan beklenen açıklama geldi

Özgü Namal, Özcan Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Mert Turak, Hazal Türesan, Sitare Akbaş, Duygu Sarışın ve Şerif Erol gibi güçlü oyuncuları buluşturan Kızıl Goncalar dizisinin sezon finali tarihi belli oldu.

Gold Film imzalı, yönetmenliğini Ömür Atay ve Özgür Sevimli'nin üstlendiği, senaryosunu Şükrü Necati Şahin'in kaleme aldığı dizinin, önümüzdeki sezon da devam etmesi planlanıyor. Eğer bir değişiklik olmazsa, henüz 9 bölüm yayınlanan Kızıl Goncalar dizisi 20. bölümünde sezon arasına girecek. Verilan aranın ardından dizi eylül ayında ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek.

Kızıl Goncalar yayından kaldırılacak mı? Yapımcıdan beklenen açıklama geldi

KIZIL GONCALAR HAKKINDA!

Kızıl Goncalar, Gold Film imzalı, ilk bölümü 18 Aralık 2023 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Ömür Atay ve Özgür Sevimli'nin üstlendiği, senaryosunu Şükrü Necati Şahin'in kaleme aldığı, dram türündeki Türk televizyon dizisi. Başrollerinde Özgü Namal ve Özcan Deniz yer aldığı dizi "Faniler" adlı bir tarikatın mensuplarının ve Seküler bir ailenin kesişen hayatlarını konu ediniyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...