Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızıl Goncalar'ın Cüneyd'i Mert Yazıcıoğlu hakkında şaşırtan iddia

Mavi Kadın>Diziler>Kızıl Goncalar'ın Cüneyd'i Mert Yazıcıoğlu hakkında şaşırtan iddia

NOW TV'de yayınlanan Kızıl Goncalar dizisinde Cüneyt karakterini oynayan Mert Yazıcıoğlu, başarılı performansıyla izleyicilerden büyük beğeni topluyor. Her sahnesiyle dikkat çeken dizinin Cüneyd'i Yazıcıoğlu hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Kızıl Goncalar'ın Cüneyd'i Mert Yazıcıoğlu hakkında şaşırtan iddia

Başrollerinde Özgü Namal, Özcan Deniz ve Erkan Avcı gibi ünlü isimlerin yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi, her bölümüyle büyük ses getiriyor. Konusu ve oyunculuklarıyla gündemden düşmeyen Kızıl Goncalar, her sahnesiyle sosyal medyada yankı uyandırıyor. Dizide 'Cüneyt' karakterini canlandıran Mert Yazıcıoğlu, performansıyla büyük beğeni topluyor.

İzleyicilerden tam not alan Mert Yazıcıoğlu, sahnelerinde adeta devleşiyor.Tüm bu yaşananların yanında Mert Yazıcıoğlu hakkında ortaya atılan bir iddia herkesi oldukça şaşırttı.

Kızıl Goncalar'ın Cüneyd'i Mert Yazıcıoğlu hakkında şaşırtan iddia

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLAN İDDİA

Kızıl Goncalar setini ziyaret eden Gazeteci Özlem Gürses, “Seçmelerde Mert Yazıcıoğlu ile ilgili tereddüt yaşamışlar. Sevgili Mert'imiz ufak tefek zarif bir beyefendi. Ancak Cüneyt Efendi değişik bir tip, üstesinden gelebilir mi acaba diye düşünmüşler. Mert Yazıcıoğlu ise bu rol için ısrarcı olmuş ve çok mütevazı bir ücret karşılığında projede yer almış,” dedi. Gazeteci Gürses'in Yaızıcıoğlu ile ilgili iddiası kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Kızıl Goncalar'ın Cüneyd'i Mert Yazıcıoğlu hakkında şaşırtan iddia

Gürses'in bu iddiasının ardından sosyal medyada, 'İyi ki Mert olmuş', 'İyi iş çıkardı bence', 'Mert Yazıcıoğlu'ndan başkasını düşünemiyorum' gibi çokça yorum yapıldı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...