Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızılcık Şerbeti'ne Cannes'tan özel davet

Mavikadin>Magazin>Kızılcık Şerbeti'ne Cannes'tan özel davet

Fransa’nın Cannes şehrinde nisan ayında gerçekleşecek olan uluslararası televizyon ve dijital eğlence içeriği pazarı MipTV’de, Kızılcık Şerbeti için özel bir gece düzenlenecek. Cannes'daki geceye Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Sıla Türkoğlu katılacak.

Kızılcık Şerbeti'ne Cannes'tan özel davet

Kızılcık Şerbeti dizisi, uluslararası alanda da büyük ilgi gördü. Bu yıl 8 ve 11 Nisan tarihleri arasında Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleşecek olan MipTV uluslararası televizyon pazarında, Show TV'nin Gold Film imzalı fenomen dizisi için özel bir gece düzenlenecek.

Birsen Altundaş'ın İnternet Sitesi'nde yer alan habere göre, her yıl nisan ayında düzenlenen MipTV, dünya çapında 80'den fazla ülkeden uluslararası televizyoncuyu ve dağıtımcıyı bir araya getiriyor. Bu yıl ise Kızılcık Şerbeti'nin başarısını kutlamak için unutulmaz bir gece düzenleniyor. Organizasyonu gerçekleştirecek olan İzzet Pinto, bu dev gece için günlerce konuşulacak bir etkinlik planlıyor.

Kızılcık Şerbeti'ne Cannes'tan özel davet

ÖZEL GECENİN MEKANI GİZLİ TUTULUYOR

MipTV'nin ikinci günü olan 9 Nisan'da düzenlenecek özel gece, şimdilik gizli tutulan görkemli bir mekanda gerçekleşecek. 

Kızılcık Şerbeti dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, senaristleri Melis Civelek ve Zeynep Gür, yönetmeni Ketche ile başrol oyuncuları Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Sıla Türkoğlu gibi isimler geceye katılacak.

Kızılcık Şerbeti'ne Cannes'tan özel davet

DÜNYACA ÜNLÜ TASARIMCI ZEYNEP KARTAL HAZIRLAYACAK

Oyuncuların bu özel gece için giyecekleri kıyafetler ise dünyaca ünlü tasarımcı Zeynep Kartal tarafından hazırlanacak. Zeynep Kartal, Lady Gaga'nın tasarımcısı olarak tanınıyor ve 2019 yılında Kraliçe 2. Elizabeth tarafından "Yüksek Onur Unvanı"na layık görülmüştür.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...