Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Settar Tanrıöğen'den haber geldi! Diziye geri dönecek mi?

Mavi Kadın>Magazin>Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Settar Tanrıöğen'den haber geldi! Diziye geri dönecek mi?

Geçtiğimiz aylarda beyin kanaması geçiren ve bu nedenle iki kez ameliyat olan 'Kızılcık Şerbeti'nin 'Abdullah'ı Settar Tanrıöğen'in sağlık durumunda yeni bir gelişme yaşandı. Ünlü oyuncunun bir süre daha hastanede tedavi göreceği açıklanırken diziye ne zaman geri döneceği de merak konusu oldu.

Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Settar Tanrıöğen'den haber geldi! Diziye geri dönecek mi?

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni Kızılcık Şerbeti dizisinde oynadığı 'Abdullah' karakteriyle dikkatleri üzerine toplayan oyuncu Settar Tanrıöğen, geçirdiği beyin kanaması sonucu iki kez ameliyat oldu ve uzun süredir de yoğun bakımda tedavi görüyordu.

'Kızılcık Şerbeti' dizisinde 'Abdullah' karakterini canlandıran Settar Tanrıöğen geçen haftalarda beyin kanaması geçirmişti.

SETTAR TANRIÖĞEN'DEN HABER VAR

Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncunun yoğun bakımdan çıktığı ve normal odaya alındığı bildirilmişti.

61 yaşındaki Settar Tanrıöğen'i kızı ve ablası hastanede yalnız bırakmıyor. Ayrıca başarılı oyuncunun doktorlarının ziyaret yasağı koyduğu da öğrenilmişti.

Sağlık durumu ve dizideki akıbeti merak konusu olan Tanrıöğen'den yeni haber geldi.

BİR SÜRE DAHA HASTANEDE TEDAVİ GÖRECEK 

Yarın taburcu olması beklenen ünlü oyuncunun bir süre daha hastanede tedavi altında kalacağı öğrenildi. Ayrıca doktorları Tanrıöğen'in iyileşmesinin beklenenden daha yavaş ilerlediğini belirtti.

Ünlü ismin önümüzdeki 2 bölüm daha Kızılcık Şerbeti'nde olmayacağı netleşti. Daha sonraki bölümler için ise Settar Tanrıöğen’in doktorlarından alınacak ilgi doğrultusunda hareket edileceği belirtildi.

SENARYODA DEĞİŞİKLİK OLACAK

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda "Kızılcık Şerbeti" dizisinde Sönmez karakterini oynayan Aliye Uzunatağan rol arkadaşı Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili ilk kez konuşmuştu.

Dizideki rol arkadaşı Tanrıöğen'in beyin kanaması geçirip yoğun bakımda tedavi görmesine Aliye Uzunatağan, "Çok üzgünüz çok. Henüz yoğun bakımda... Settar'ın gelişini bekleyeceğiz. Senaryoda değişiklik olacak" ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
1 Görüş
Elgin B.Cindoruk24 Şubat 2024 - 12:04
Kendisine geçmiş olsun diyor,acil şifalar diliyorum
Sonraki Haber Yükleniyor...