Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızılcık Şerbeti’nin Giray Şifacıgil’i Kaan Taşaner kimdir?

Mavi Kadın>Biyografi>Kızılcık Şerbeti’nin Giray Şifacıgil’i Kaan Taşaner kimdir?

Kızılcık Şerbeti’nde Doğa’nın Fatih’e takıntılı bir kadın haline gelmesi izleyenler tarafından son günlerde çokça eleştiriliyor. Doğa’nın hayatına ise yeni birisi giriyor; Giray Şifacıgil. Peki Giray Şifacıgil’i canlandıracak oyuncu Kaan Taşaner kimdir? Kaan Taşaner nereli? Kaan Taşaner kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç? Kaan Taşaner ile ilgili bilinenleri Mavi Kadın editörü derledi.

Kızılcık Şerbeti’nin Giray Şifacıgil’i Kaan Taşaner kimdir?

Kızılcık Şerbeti’nde Sıla Türkoğlu’nun canlandırdığı Doğa karakterinin sahne süresinin azalması, boşandığı eşi Fatih’e takıntılı bir kadın haline gelmesi izleyenler hatta dizi oyuncuları tarafından eleştirilere neden oldu. Neyse ki, Kızılcık Şerbeti’nde Doğa’nın hayatına Giray Şifacıgil isimli yeni birisi giriyor. Peki Giray Şifacıgil’i canlandıracak oyuncu Kaan Taşaner kimdir? Kaan Taşaner nereli? Diziye yeni bir soluk katacak isim Kaan Taşaner ile ilgili detaylar haberimizde.

  • Adı: Kaan Taşaner
  • Doğum Tarihi: 23 Nisan 1979
  • Doğum Yeri: Antalya
  • Mesleği: Oyuncu
  • Boyu: 1.74
  • Burcu: Boğa
  • Instagram hesabı: @kaantasaner

Kızılcık Şerbeti’nin Giray Şifacıgil’i Kaan Taşaner kimdir?

KAAN TAŞENER KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

Kaan Taşaner, 23 Nisan 1979 tarihinde Antalya’da doğmuş tiyatrı ve dizi oyuncusudur. Kaan Taşaner, Konya S.Ü. Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı’ndan mezun olmuştur. Oyunculuğa adımını, Karanlıkta İlk Işık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla attı. 2004 yılına kadar farklı oyunlarda sahne aldı. Televizyondaki ilk rolü ise Büyük Buluşma dizisinde oldu. Sonraki yıllarda televizyon yapımları ve tiyatro oyunlarında rol almaya devam etti. Kaan Taşener’in boyu 1.74 metredir.

FATMAGÜL’ÜN SUÇU NE DİZİSİNDEKİ KÖTÜ ADAM ROLÜ

2010-2012 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı dizi ile ismini duyurdu. Erdoğan Yaşaran karakteri ile ünlenen Kaan Taşener, kötü roldeydi. 2013 yılında "Kuzey Güzey" dizisinde "Komiser Şeref’" karakteri ile rol adlı. Yine 2013 yılında ‘Kayıp’ adlı dizinin başrollerindeydi ve Kemal Özdemir’i canlandırdı. 2014 ve 2018 yılları arasında başrollerinde yer aldığı "Diriliş Ertuğrul" dizisinde "Gündoğdu Bey" ile izleyici karşısına çıktı. 2018 yılında "Şahin Tepesi’" dizisinde "Erkan Sarpkaya" karakterini canlandırdı.  Yine 2018 yılında yayınlanan "Mehmetçik Kut’ül Amare’" dizisinde,  başrolde  "Süleyman Askeri’"  karakteri ile izleyenlerden tam not aldı. Son olarak 2020–2021 yılında "Uyanış Büyük Selçuklu" dizisinde Markus Ve Mathias karakterleri ile iki farklı rolde ekrana gelmişti.

Kızılcık Şerbeti’nin Giray Şifacıgil’i Kaan Taşaner kimdir?

KAAN TAŞANER'İN ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI

  • Esaretin Bedeli / 2018
  • Babamın Cesetleri / 2012
  • Eros Pansiyon / 2008-2009
Kaynak : Mavi Kadın, NOW TV, Vikipedi
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...