Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek’in olaylı gecesi! Yasaklı madde siparişini alırken yakalandı

Mavi Kadın>Magazin>Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek’in olaylı gecesi! Yasaklı madde siparişini alırken yakalandı

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek uyuşturucu sipariş verip polislerin yanında torbacıya sert çıktı. Polis radarına takılan şüpheli bir motosikletten indirilen Selçuk Ç.'nin üzerinden 1.5 gram kokain çıktı.

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek’in olaylı gecesi! Yasaklı madde siparişini alırken yakalandı

Kızılcık Şerbeti dizisinde 'Nilay' karakterini üstlenen Feyza Civelek'in uyuşturucu siparişi verip polise yakalandığı ortaya çıktı. Polisin yakın takibine düşen şüpheli bir motosikletten indirilen Selçuk Ç.'nin üzerinden 1.5 gram kokain çıktı. Feyza Civelek ise arama yapıldğı sırada polislerin yanlarına geldi. 

Motosikleti süren Ömer Faruk A. ise 'tanık' sıfatıyla verdiği ifadede bu alış verişten haberdar olmadığını anlattı. Ömer Faruk A., sadece arkadaşının 'Beni Beşiktaş'a bırakır mısın' demesi üzerine yardımcı olduğunu iddia etti. Şüpheli Selçuk Ç.'den çıkan 6 bin lira, cep telefonu ve sim karta incelenmesi için el konuldu. Gözaltına alınan Selçuk Ç., adliyeye gönderildi. 

TORBACIYA DAVA AÇILDI

Mahkemede Selçuk Ç. "uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Selçuk Ç.'nin  aynı suçtan dolayı 15 yıldan az olmamak şartı ile hapis cezası verilmesi istemiyle iddianame düzenleyerek İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açtı. 

OYUNCU CİVELEK'E TAKİPSİZLİK

Oyuncu Feyza Civelek hakkında ise siparişini verdiği uyuşturucu eline geçmemesi nedeniyle takipsizlik kararı çıktı. 
Civelek'in evinde ve üzerinde yapılan aramada herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmadı. 

Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek’in olaylı gecesi! Yasaklı madde siparişini alırken yakalandı

2018'DE POLİSİN ELİNİ ISIRDI

Feyza Civelek 2018 yılında Ortaköy'de alkol kontrolü sırasında durdurulduğu sırada polisin elini ısırmasıyla gündem olmuştu.
Polis memurlarına tekme ve yumruk atarak saldırdığı gerekçesiyle ünlü isim bu iddialarla ilgili 4 yıl önce 10 yıla kadar hapis istemiyle yargılandı. 

Civelek'i, 'kamu görevlisine görevinden dolayı hakaret', 'görevini yaptırmamak için direnme' ve 'mala zarar verme' suçlarından 6 ay 7 gün hapis cezası ile 9 bin 80 lira para cezasına çarptıran mahkeme, hükmün açıklanmasını geri bırakmıştı.

Sosyal medyada gelen yorumlar şöyle: 

"Demek gerçek hayatta da patavatsız"

"Kalben’e neden öyle yapıldı peki, nihayetinde burada da bir ticaret var"

"Role giremiyorlar demeki ama yanıltıcı bişey"

"Daha sonra Hak yolunu bulan Civelek, Pembe hanımın gelini oldu."

 

 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...