Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir? Nevbahar Demirdağ boyu, kilosu, mesleği

Mavi Kadın>Biyografi>Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir? Nevbahar Demirdağ boyu, kilosu, mesleği

"Bir Fincan Kahve 40 Soru" programında yalısının kapılarını açan Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ Koç gündem oldu. Sosyetenin ünlü ismi Nevbahar Demirağ kimdir? Nevbahar Demirağ Koç kaç yaşında, boyu kilosu, mesleği nedir. Nevbahar Demirağ biyografisini Mavi Kadın editörü derledi.

Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir? Nevbahar Demirdağ boyu, kilosu, mesleği
  • NEVBAHAR DEMİRAĞ KİMDİR, YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇ?
  • NEVBAHAR DEMİRDAĞ KOÇ AİLE HAYATI
  • NEVBAHAR KOÇ YALISININ KAPILARINI AÇTI
  • NEVBAHAR KOÇ RÖPORTAJI

 

"Bir Fincan Kahve 40 Soru" programının ilk konuğu Nevbahar Demirağ Koç, program için yalısının kapılarını açtı. Sosyetenin ünlü ismi ve iş insanı Fenerbahçe Spor Klübü Başkanı Ali Koç’un eşi Nevbahar Demirağ Koç’un hayatı verdiği röportajla merak konusu oldu. Sık sık sosyal sorumluluk porejeleri ile anılan ve yalılara merakını kitaplaştıran Nevbahar Demirağ sosyetenin tanınmış simalarındın. Peki Nevbahar Demirağ Koç nereli? Nevbahar Demirağ Koç nereden mezun? Nevbahar Demirağ Koç kaç taşında?

Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir? Nevbahar Demirdağ boyu, kilosu, mesleği

Adı: Nevbahar Demirağ Koç

Doğum Tarihi: 10 Mart 1972

Doğum Yeri: İstanbul

Boyu: Bilinmiyor

Kilosu: Bilinmiyor

Burcu: Balık

Medeni Durumu: Evli

Instagram hesabı: @kocnevbahar

NEVBAHAR DEMİRAĞ KİMDİR, YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇ?

Nevbahar Koç, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un eşidir ve sosyetenin ünlü bir simasıdır. Nevbahar Koç, 10 Mart 1972 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk soy ismi Demirağ’dır. Annesi Afet Demirağ (daha sonra soyismi Karacan olarak değişmiştir), babası ise Turgut Demirağ’dır. Nevbahar Koç, Ali Koç ile evlidir. Ali Koç, Rahmi M. Koç ile Çiğdem Koç’un (daha sonra soyismi Simavi) üçüncü oğludur.

Nevbahar Koç, ilk öğrenim yıllarını ABD’de geçirmiştir. Ortaöğrenimini ise Türkiye’de tamamlamıştır. 1996 yılında Los Angeles’taki Loyola Marymount Üniversitesi’nden güzel sanatlar dalında lisans mezunu olmuştur. Nevbahar Koç’un boyu ve kilosu bilinmiyor.

Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir? Nevbahar Demirdağ boyu, kilosu, mesleği

NEVBAHAR KOÇ AİLE HAYATI

21 Ekim 2005 tarihinde Ali Koç ile evlenmiştir. Çiftin 2006 yılında Leyla Sadberk ismini verdikleri kızı, 2008 yılında ise Kerim Rahmi ismini verdikleri oğulları doğmuştur.

Nevbahar Koç, Açık Kapı Sosyal Sorumluluk Derneği Yönetim Kurulu üyesidir. Sıklıkla ismi sosyal sorumluluk projeleri ile anılmaktadır. İrem Kınay’la birlikte yazdığı Bosphorus Private isimli kitabı 2017 yılında raflarda yerini almıştı. Bosphorus Private adlı kitapta Boğaziçi’ndeki 20 yalı tanıtılmaktadır.

NEVBAHAR KOÇ YALISININ KAPILARINI AÇTI

Sorumluluk projeleri ve yardım kampanyaları ile medyada sıklıkla yer alan Nevbahar Koç, bu kez başka bir tema ile kamoyunun karşısına çıktı. "Bir Fincan Kahve 40 Soru" programının ilk konuğu oldu ve yalısının kapılarını açtı. Program içerisindeyken kendisine Türk kahvesi yaptı ve içti.  Nevbahar Koç’a yalısını gezdirirken ve soruları sorarken sesiyle eşlik eden ünlü isim ise oyuncu Nejat İşler oldu.

NEVBAHAR KOÇ RÖPORTAJI

Nejat İşler'in 'Sen bir Türk kahvesi tiryakisi gibi duruyorsun Nevbahar' sorusuna Koç, 'Günde iki-üç tane Türk kahvesi içiyorum ve her gittiğim yere de götürüyorum' cevabını verdi.

Nejat İşler'in 'Hangi ünlüyle kahve içmek istersin?' sorusuna ise Nevbahar Koç, "Atatürk" cevabını verdi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...