Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kolundaki hasta künyesi dikkat çeken Sezen Aksu hastalığıyla ilgili konuştu

Mavi Kadın>Magazin>Kolundaki hasta künyesi dikkat çeken Sezen Aksu hastalığıyla ilgili konuştu

Geçtiğimiz günlerde arkadaşı Emel Müftüoğlu Sezen Aksu'nun fotoğrafını paylaşmış ve ünlü sanatçının bileğindeki hasta künyesi hayranlarını endişelendirmişti. Minik Serçe oy kullanmak için gittiği okulda hastalığıyla ilgili açıklama yaptı.

Sezen Aksu, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde oy kullanmak için Kanlıca'daki Sedat Simavi Ortaokulu'na gitti ve oyunu kullandı. Bir süre önce kolundaki hastane künyesiyle sevenlerini endişelendiren Sezen Aksu, hastalığıyla ilgili bir açıklama yaparak durumu hakkında bilgi verdi.

 

Kolundaki hasta künyesi dikkat çeken Sezen Aksu hastalığıyla ilgili konuştu

GÖRÜNTÜLENMEK İSTEMEDİ

Ünlü sanatçı, oyunu kullanmadan önce 1291 numaralı sandıkta basın mensuplarının bulunduğu sınıf içinde görüntülenmek istemediğini belirterek rica etti.

Oy verme işlemi sırasında girişte ve çıkışta etrafında oluşan kalabalıkta Sezen Aksu'nun maske taktığı gözlendi. Aksu, oy verme işleminin ardından sağlık durumu hakkında herhangi bir spekülasyon olmaması adına hafif rahatsızlığı bulunduğunu ve 'Long Covid' tedavisinin devam ettiğini belirtti. Son dönemde sağlık sorunları yaşadığına dair spekülasyonlar yapılan ünlü isim, daha fazla açıklama yapmadan aracına binerek okuldan ayrıldı.

 

Kolundaki hasta künyesi dikkat çeken Sezen Aksu hastalığıyla ilgili konuştu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...