Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kubilay Aka İnci Taneleri'nde Yılmaz Erdoğan'ın oğlunu oynayacak!

Mavikadin>Magazin>Kubilay Aka İnci Taneleri'nde Yılmaz Erdoğan'ın oğlunu oynayacak!

Kanal D ekranlarında yayınlanacak İnci Taneleri dizisine yetenekli oyuncu Kubilay Aka dahil oldu. Genç oyuncu dizide Yılmaz Erdoğan’ın oğlu olmaya hazırlanıyor. 

Başrolleri Yılmaz Erdoğan ile Hazar Ergüçlü paylaşacak. 
Başrolleri Yılmaz Erdoğan ile Hazar Ergüçlü paylaşacak. 

Yılmaz Erdoğan, yeni projesi İnci Taneleri Aslında bir dörtlükten de yola çıkılarak yazılmış. Seyirciyle buluşmaya gün sayan dizide güçlü kadro dikkat çekiyor. 

Kanal D ekranlarında yayınlanması planlanan dizide Kubilay Aka Yılmaz Erdoğan'ın oğlu rolünü oynamaya hazırlanıyor. Türk televizyon tarihine, Bir Demet Tiyatro ile adını yazdıran Yılmaz Erdoğan bu dizisiyle de çok konuşulacağa benziyor. Öyle ki dizinin kadrosunda bugüne kadar rolüyle izleyiciden tam not almış oyunculara yer veriliyor. 

Her hafta ekranlara gelecek diziye daha önce 'Dokuz Oğuz', 'Aşk 101' ve 'Çukur' gibi projelerde oynayan Kubilay Aka dahil oldu.

Şenol Sönmez‘in yöneteceği İnci Taneleri dizisinde başrolleri Yılmaz Erdoğan ile Hazar Ergüçlü paylaşacak. 

 
İNCİ TANELERİ DİZİSİNE KUBİLAY AKA DAHİL OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Kubilay Aka 'İnci Taneleri' isimli diziyle anlaştı. Aka senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı diziyle tekrardan seyirciyle buluşacak. Kubilay Aka, Yılmaz Erdoğan‘ın oğlu rolünü üstlenecek. 

YILMAZ ERDOĞAN DİZİ DETAYLARINI PAYLAŞTI

Yılmaz Erdoğan, gazeteci Sibel Arna'nın YouTube kanalına konuk olarak diziyle ilgili detayları paylaştı. Erdoğan şimdiye kadar hep ironi anlattım diyerek şunları söyledi:
''Hiçbir zaman tam bir komedi filmi yapmadım. Öyle de hissetmedim. Hüzün ile komediyi harmanlayarak yaptım. Burada da daha realist bir hikaye yazıyorum. Epey de yol aldım. Yavaş yavaş cast’ını yapıyoruz ama adı İnci Taneleri. Aslında bir dörtlükten de yola çıkıyor: ‘İnsanlar dizili inci bir tespihte. İnci ne kadar değerli, iplik o kadar ince.’ İnsanların arasındaki bağlar ile ilgili... Derin bir aile meselesine odaklandım.''

 

Kaynak : turkiyegazetesi.com.tr
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...