Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

"Kuma" dizisinin çekimleri başladı

Mavi Kadın>Diziler>"Kuma" dizisinin çekimleri başladı

Kuma dizisinin çekimleri Kapadokya'da başladı. "The Other Wife" dizisinin yapımını üstlenen Stellar Yapım, başrolde Aybüke Yılmaz ve Emre Özmen'i buluşturacak.

"Kuma" dizisinin çekimleri başladı

Yurtdışında yayınlanacak olan "The Other Wife" (Kuma)dizisinin çekimleri, Kapadokya'da başladı. Dizinin yapımını üstlenen Mumbai merkezli GoQuest Media ile daha önce Elif dizisini de başarıyla çeken İnci Gülen'in yapım şirketi Stellar Yapım, bu projeye imza atıyor.

Dizinin yönetmenliğini Atilla Cengiz üstlenirken, başrol kadın oyuncusu Aybüke Yılmaz, daha önce Fedakar projesinde de başarıyla performans sergilemişti. Aybüke Yılmaz'ın canlandıracağı Ceylan karakterine, Karan rolüyle Emre Özmen eşlik ediyor.

 

 

Toplamda 100 bölümden oluşacak dizi, Miami VIP2000tv distribütörlüğünde dünyanın dört bir yanına yayılacak. Dizide, Ceylan'ın öldürmekle suçlandığı adamın kardeşine kuma olmaya zorlanması konu ediliyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...