Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kurtlar Vadisi'nin Cevat'ı Şekip Taşpınar'dan kötü haber: Yoğun bakıma kaldırıldı

Mavikadin>Magazin>Kurtlar Vadisi'nin Cevat'ı Şekip Taşpınar'dan kötü haber: Yoğun bakıma kaldırıldı

Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Cevat Akarsu karakteriyle hafızalara kazınan 54 yaşındaki oyuncu Şekip Taşpınar alkol zehirlenmesi sebebiyle hastaneye kaldırıldı. Durumu kritik olan Taşpınar için eşi Berna Özdemir sevenlerinden dua istedi.

Kurtlar Vadisi'nin Cevat'ı Şekip Taşpınar'dan kötü haber: Yoğun bakıma kaldırıldı

Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Cevat karakteri ile tanınan ve Karadayı, Behzat Ç, Beyaz Gelincik gibi pek çok farklı yapımda da rol alan oyuncu Şekip Taşpınar, son günlerde aldığı fazla alkol sebebiyle hastanelik oldu. Ünlü oyuncunun eşi dua istedi.

ŞEKİP TAŞPINAR YOĞUN BAKIMDA

Oyuncunun alkol sebebiyle zehirlenme yaşadığı bu nedenle durumunun ciddi olduğu ve tedavi için Muğla'daki Sıtkı Koçman Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesine alındığı öğrenildi. Oyuncunun menajeri Temmuz Karikutal, yaptığı sosyal medya paylaşımında "Ah Şekip abi, umut ediyorum ki yoğun bakımdan tamamen iyileşerek çıkacaksın. Seni mutlu etmek için ve seninle yapacak daha çok işimiz olduğu için geri dön... Erken gitmek gibi bir şey olamaz... " ifadelerini kullandı.

Kurtlar Vadisi'nin Cevat'ı Şekip Taşpınar'dan kötü haber: Yoğun bakıma kaldırıldı

ŞEKİP TAŞPINAR'IN EŞİ DUA İSTEDİ

Şekip Taşpınar'ın eşi eşi Berna Özdemir Taşpınar ise konuyla ilgili Instagram hesabından yapılan her paylaşımı yayınlayarak tüm sevenlerinden dua istedi.

54 yaşındaki oyuncu, Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki performansıyla tanınmış olup aynı zamanda Ankara Devlet Tiyatrosu'nda sanatçı olarak görev yapmaktadır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...