Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kuruluş Osman'a veda etti! 4. sezondan beri bulunan Deniz Hamzaoğlu diziden ayrıldı

Mavi Kadın>Magazin>Kuruluş Osman'a veda etti! 4. sezondan beri bulunan Deniz Hamzaoğlu diziden ayrıldı

Kuruluş Osman dizisinde, Burak Özçivit'in önderlik ettiği kadroda yeni gelen oyuncular kadar ayrılıklar da tartışma konusu oldu. Dizide Bayındır Bey karakterini oynayan Deniz Hamzaoğlu, ekibin ayrılacak isimleri arasında yer alıyor.

Kuruluş Osman'a veda etti! 4. sezondan beri bulunan Deniz Hamzaoğlu diziden ayrıldı

Burak Özçivit'in başrolünde olduğu Kuruluş Osman dizisine, Melih Çardak Tacettin Noyan karakteriyle katılırken, dizinin önemli karakterlerinden Bayındır Bey'in ayrılacağı duyuruldu.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİNDE BEKLENMEDİK AYRILIK

Yeşilçam'ın deneyimli oyuncusu Hayati Hamzaoğlu'nun oğlu olan Deniz Hamzaoğlu, ilk sezondan beri rol aldığı "Kuruluş Osman" ekibinden 149. bölümde ayrılacak. Tiyatro performanslarına daha fazla odaklanacak olan oyuncunun yeni projeleri şimdiden dikkat çekiyor.

DENİZ HAMZAOĞLU KİMDİR?

Deniz Hamzaoğlu, doğum tarihi 24 Kasım 1979 olan bir oyuncudur. Eğitim hayatında Anadolu Üniversitesi'nde kamu yönetimi, İstanbul Üniversitesi'nde arkeoloji, ve Selçuk Üniversitesi'nde radyo, televizyon ve sinema bölümlerine kaydoldu. Üniversite yıllarında müzik gruplarında gitar çaldı. Konya Devlet Tiyatrosu, Antalya Devlet Tiyatrosu ve Antalya Şehir Tiyatrosu'nda oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak görev aldı. Tatlı Küçük Yalancılar, Payitaht Abdülhamid, Aile Arasında ve Halka gibi yapımlarda yer aldı ve en son olarak Kuruluş Osman dizisinde rol aldı.

Kuruluş Osman'a veda etti! 4. sezondan beri bulunan Deniz Hamzaoğlu diziden ayrıldı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...