Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Lady Rose Hanbury kimdir? Lady Rose Hanbury ve Prens William arasında ne var?

Mavi Kadın>Biyografi>Lady Rose Hanbury kimdir? Lady Rose Hanbury ve Prens William arasında ne var?

Lady Rose Hanbury’nin ismi yeniden Prens William ile anılmaya başlandı. Galler Prensesi Catherine Middleton’ın rahatsızlığı nedeniyle resmi görevlerde eşi ile bulanamaması dedikoduları yeniden alevlendirdi. Peki Lady Rose Hanbury kimdir? Yaşı, boyu, kilosu kaçtır? Lady Rose Hanbury’nin biyografisini Mavi Kadın editörü yazdı.

Lady Rose Hanbury kimdir? Lady Rose Hanbury ve Prens William arasında ne var?

İngiliz model, araştırmacı, siyasi danışman ve Kraliyet Ailesi'nin dostu Lady Rose Hanbury gündem olmaya devam ediyor. İngiliz Kraliyet Ailesi’nin etkinliklerinde de sık sık görülen Lady Rose Hanbury’nin konuşulması ve hayatının merak edilmesi de olağan karşılanıyor. Rose Hanbury'nin yaşı, Rose Hanbury’nin evliliği, Rose Hanbury’nin kariyeri ve daha fazlası haberimizde.

Lady Rose Hanbury kimdir? Lady Rose Hanbury ve Prens William arasında ne var?Fotoğraf: Karwai Tang

Adı: Sarah Rose Hanbury

Doğum Tarihi: 15 Mart 1984

Takma ismi: Sara

Doğum Yeri: Britanya

Etnik kökeni: İngiliz

Mesleği: Model

Boyu: 170 cm

Kilosu: 55 kg

Burcu: Balık

Saç rengi: Kahverengi

Göz rengi: Mavi

Medeni Durumu: Evli

Instagram Hesabı: Bulunmuyor

X Hesabı: Bulunmuyor

LADY ROSE HANBURY KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

Lady Rose Hanbury, 15 Mart 1984'te doğdu. Ailesi, Kraliçe Elizabeth'in ailesi olan Birleşik Krallık Kraliyet ailesiyle yakın ilişkide olduğu için yaşı ilerledikçe kraliyet ailesi üyelerinin görgü ve sınıfını benimsedi. Çocukluğunda Stowe School'a gitti ve ardından üniversite eğitimini İngiltere'nin en prestijli açık üniversitelerinden birinde tamamladı. Rose Hanbury 1.70 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Şaşırtıcı ve havalı bir kişiliğe sahiptir. Saçları kahverengi ve gözleri ise mavidir.

Lady Rose Hanbury kimdir? Lady Rose Hanbury ve Prens William arasında ne var?Fotoğraf: Dave Benett

LADY ROSE HANBURY AİLE HAYATI

Lady Rose Hanbury’nin mutlu bir evliliği bulunuyor. 24 Haziran 2009'da Cholmondeley'in 7. Markisi David Cholmondeley ile evlendi. Rose, David'le evlendikten sonra Cholmondeley Markisi unvanını aldı.

Lady Rose Hanbury kimdir? Lady Rose Hanbury ve Prens William arasında ne var?Lady Rose Hanbury ve eşi Cholmondeley'in 7. Markisi David Rocksavage

Rose, evlenmelerinden yalnızca dört buçuk ay sonra, 12 Ekim 2009'da iki ikiz oğlunu doğurdu. Mart 2016'da Rose ve kocasının Leydi Iris Marian Aline Cholmondeley adında üçüncü çocukları oldu. David ve Rose, 2003 yılında İtalya'da tatildeyken tanıştılar ve altı yıllık flörtün ardından nişanlandılar. Rose, şimdiki kocası David'den 23 yaş daha genç. Bütün ailesi Cambridge Prensi George'la da arkadaş.

Lady Rose Hanbury kimdir? Lady Rose Hanbury ve Prens William arasında ne var?

Fotoğraf: Stephen Pond

Rose’un kocası ile evleri Anmer Hall'dan bir taş atımı uzaklıkta, bu da onları Prens William ve Galler Prensesi Kate Middleton'un yakın komşusu yapıyor. Sarah Rose'un oğlu Oliver, Kral III. Charles'ın taç giyme töreni de dahil olmak üzere önemli kraliyet etkinliklerinde görev aldı. Rose’un Kate'le olan dostluğu sayesinde kraliyet ailesiyle bağlantılı olmasının yanı sıra büyükannesi Leydi Elizabeth Lambert, Kraliçe II. Elizabeth ve Prens Philip'in Kasım 1947'deki düğününde nedime olarak görev almıştı. Rose'un Prens William ile isimi birkaç olaya karışsa da aralarında bir şey bulunmadığı biliniyor. 

LADY ROSE HANBURY SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Lady Rose Hanbury, sosyal medyada çok aktif bir isim değil. Fakat medyada magazin haberlerinde oldukça aktif. Sosyal medya hesapları bulunmuyor.

LADY ROSE HANBURY'NİN KARİYERİ

Rose'un kazancı ve kariyerine gelince, o çeşitli firmalarda çalışmış eski bir modeldi. Daha önce Storm Models ile anlaşma imzalamıştı. Şöhretine ek olarak, eski Başbakan Tony Blair'in yanında otururken kız kardeşiyle pembe bikinili mayolu bir fotoğrafını yayınladığı dönemde popüler oldu. O sırada 2005 yılında Toskana'da tatildeydiler.

Ayrıca siyasi araştırmacı olarak çalıştı. Araştırmayı Muhafazakar Milletvekili Michael Gove adına yürüttü. Ancak evli ve iki çocuğu olduğu için bu işten ayrıldı. Rose, Cambridge Dükü ve Düşesi'nin kraliyet düğününde en iyi giyinen kızlardan biri seçildi. Rose ve kocası, araştırma görevinden ayrıldığında Prens William ve Kate Middleton ile yakın bir dostluk kurdu.

Lady Rose Hanbury kimdir? Lady Rose Hanbury ve Prens William arasında ne var?Fotoğraf: PA

LADY ROSE HANBURY'NİN SERVETİ NE KADAR?

Evlendiği zaman çalışmayı bıraktığı için Rose'un şu andaki net servetini tahmin etmek zor. Ancak Chelsea Belediye Binası'nda Cholmondeley'in 7. Markisi David ile evlendikten sonra, David'in tüm mülklerinin ve zenginliklerinin ikinci sahibi oldu. David, Rothschild ve Sassoon aileleriyle ilişki kurmuş oldu. Çiftin Şubat 2024 itibarıyla toplam net serveti 112 milyon eurodur.

LADY ROSE HANBURY'NİN RÖPORTAJI

Geçen yıl Rose, The English Home'a ​​verdiği röportajda , 106 odalı geniş mülk hakkında şöyle konuştu:

"Herhangi bir yere taşınmak ilk başta garip bir his gibi geliyor. Yeni eve alışmam ve kendimi evimde gibi hissetmem biraz zaman aldı. Yatak odalarının bulunduğu zemin kat ile ikinci ve üçüncü katları kullanıyoruz. Birinci katta çoğunlukla devlet odaları yer alıyor. Toplamda kaç odamız olduğunu bilmiyorum" dedi.

Kaynak : Mavi Kadın, India Today, voxhour.com, sheknows.com
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...